איך להוזיל משמעותית את פוליסת הביטוח?

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

כולנו יודעים כי  כיום זה לא ממש פשוט להחזיק רכב. כאשר מחיר רכב חדש כבר עבר את רף המאה אלף שקלים, מחירי הדלק עולים ויורדים כל שני וחמישי ואיך אפשר לשכוח את פוליסת הביטוח שעליה אנחנו משלמים מאות שקלים מידי חודש וכמובן אלפי שקלים במהלך השנה. אם אנחנו רוצים לחסוך בהוצאות הרכב, כדאי להתחיל מנושא הביטוח.

אולי אתם לא יודעים זאת, אך אם קצת בירורים שאתם תעשו, אתם בהחלט תוכלו לקבל פוליסת ביטוח טובה יותר מאשר זאת שעליה אתם משלמים היום. אתם בוודאי שואלים את עצמכם מה נוסחת הקסם, ובכן התשובה לכך היא מאוד פשוטה יחסית: השוואת מחירים בין חברות הביטוח השונות.

אין ספק, כי בהרבה מקרים, חברות הביטוח עושות לנו את מעט קשים, אך כאשר יש תחרות על הלקוח, תמיד ינסו ללכת לקראתו. כאשר יהיו בידיכם הצעות מחברות מתחרות, סוכן הביטוח מולו אתם עובדים, סביר להניח יתחיל להזיע כאשר אתם תספרו לו על ההצעות שעומדות לפניכם ומאוד מהר תקבלו הצעת מחיר לביטוח רכב שתהיה טובה יותר מהפוליסה הנוכחית.

איך בכלל לאסוף מידע על הצעות של חברות אחרות?

כיום, אתם לא צריכים לרדוף אחרי סוכני הביטוח או הנציגים של חברות הביטוח, תהיו בטוחים שהם ירדפו אחריכם. הרי במידה והם יצליחו לקלוט לקוח חדש, הם יקבלו עמלה משמעותית על כך. כיום באמצעות האינטרנט יש אתרים שונים בהם תוכלו להזין את הפרטים שלכם שיגיעו לחברות הביטוח השונות.

לאחר מכן, יפנו אליכם נציגים של חבורת הביטוח עם הצעת מחיר לביטוח רכב וכך לאט לאט תוכלו לצבור לקבל תמונה באשר לפוליסות הביטוח השונות וכמובן לפרמיות אותן תדרשו לשלם. תזכרו תמיד להסתכל גם על התנאים שמציעים לכם, שכן אולי המחיר יכול להיות נמוך יותר, אך תנאים שיש לכם בפוליסה הקיימת יגרעו.

בהרבה מקרים דווקא, אתם תופתעו לגלות, כי אתם תוכלו לשלם פרמיות בדומה לפוליסה הנוכחית שלכם, אך התנאים של הפוליסה יהיו טובים יותר מה שיוכל לסייע לכם לחסוך לא מעט כסף בעתיד במקרה של חלילה תאונה, גניבה או אפילו נזק שנגרם לרכיבים של האוטו כתוצאה מבלאי כלשהו.

במה לבחור בסופו של דבר?

כאשר כל חברת ביטוח תעמיד בפניכם הצעת מחיר לביטוח רכב, מומלץ לכם לבחור בהצעה שתטיב אתכם הן מבחינת התנאים והן מבחינת המחיר. אן ספק כי לפעמים אנחנו גם ננסה לברר על היחס של חברות הביטוח השונות, שכן מה שקובע לצערנו הוא רגע האמת. חברה שתיתן לנו הצעת מחיר לביטוח רכב, תנאים טובים ותהיה עליה חוות דעת חיובית בה מומלץ לבחור.

כך, שאם נסכם זאת, אתם בהחלט יכולים להוריד משמעותית את הפרמיות החודשיות עבורם אתם משלמים לחברות הביטוח ובמקביל לשפר את התנאים של הפוליסה שעליה אתם משלמים. תזכרו תמיד, במקומות בהם יש תחרות, תמיד אתם תוכלו בתור לקוחות וצרכנים להרוויח יותר.

אודי - אופל - איסוזו - אלפא רומיאו - ב.מ.וו - ביואיק - הונדה - וולוו - טויוטה - יונדאי - מאזדה - מיצובישי - סובארו - סיאט - סיטרואן - פולקסווגן - פיאט - פיג'ו - רנו

Tagged with:
Posted in הצעת מחיר