ביטוח רכב השוואת מחירים

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

על פי חוק כל רכב ממונע מחויב לביטוח. חוק זה גרם לפריחה של חברות רבות לביטוח. כל חברה שכזו תציע הרבה בכדי שתבחר בה, שתשקיע את כספך בהם, והם יתנו תמורה בעד האגרה. אך כאשר ההיצע כל כך רחב, איך תוכל למצוא את שמתאים לך? איך תדע לבחור את החברה שתרצה את רצונותיך?

אנחנו בביטוח הרכב, נדאג להשוואת מחירים, שבה, כלקוח, תזכה לשקיפות מלאה. נדאג להתחשב בכל דרישותיך, ונתן לך הסבר מדויק על כל פרמטר בו אתה מחויב כספית. נעבור איתך על החוזה, ונדאג שתבין על מה אתה חותם.  חברה לביטוח שלנו, חשוב שאתה תהיה מרוצה, שתיסע הביתה בהרגשה שאתה נמצא בידיים בטוחות. חשוב לנו השקט הנפשי שלך. האתר שלנו "ביטוח רכב השוואת מחירים" שם אותך, כלקוח, במקום הראשון, באנו לדאוג לך.

האיכות שלנו איננה משתמעת לשני פנים, ואנו שואפים לתת את הטוב ביותר, בצורה יעילה ומהירה. אנחנו מעוניים בחברה לביטוח – השוואת מחירים לתת לך את הטוב ביותר, אנחנו לא נסתפק בפחות ממצוין. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להיכנס לאתר שלנו, לענות על כמה שאלות פשוטות, ואתה במסלול הנכון לבחור את הביטוח שמתאים לך ולמשפחתך.

לאחר שנקבל את התשובות, נוכל לבדוק למענך מה הביטוח שמתאים לך ולמשפחתך. נדאג שיובאו לפניך כמה אופציות, ושהבחירה תעשה בצורה שקולה ועניינית. נדאג לכול את כל דרישותיך ולבוא לקראתך כמה שאפשר, הצרכים שלך עומדים לפנינו, ואנחנו רוצים למלא את כל משאלותיך.

אנחנו בחברת ביטוח – השוואת מחירים, רוצים לתת לך את השירות הטוב ביותר, לכן אנחנו זמינים גם בטלפון. בשירות הלקוחות שלנו זמינים סוכני ביטוח מקצועיים ומוסמכים שיכולים לענות על של שאלה שתעלה.

אם, חלילה, ואתה שותף לתאונה, אנחנו מאחוריך, נדאג שכל צרכיך ייענו במהירות. הסוכנים שלנו מיומנים בשטח, וברגעי האמת יתנו את כל כולם בכדי לעזור לך להתייצב ולצאת מהמצב. אנחנו כחברה נלווה אותך החל מהשוואת המחירים ועד רכישת הביטוח, נהיה איתך לאורך כל הדרך.

נעניק לך את הטוב ביותר, ונדאג שאתה תנהג בראש שקט.

אודי - אופל - איסוזו - אלפא רומיאו - ב.מ.וו - ביואיק - הונדה - וולוו - טויוטה - יונדאי - מאזדה - מיצובישי - סובארו - סיאט - סיטרואן - פולקסווגן - פיאט - פיג'ו - רנו

Tagged with:
Posted in ביטוח רכב השוואת מחירים