ביטוח רכב השתתפות עצמית

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

ביטוח רכב השתתפות עצמית

בכל חברת ביטוח רכב שתעשה ביטוח תיקבע לך פרמיית השתתפות עצמית

אם לאחרונה עשית ביטוח רכב חשוב מאוד לבדוק מהי ההשתתפות העצמית שנקבעה לך בביטוח. זה חשוב כי אין היום חברת ביטוח אשר לא קובעת לביטוח רכב השתתפות עצמית על כל מקרה של תאונה. חשוב מאוד שתדע מה המחיר שנקבע לביטוח רכב השתתפות עצמית בגלל שבמידה ותרצה להגיש תביעת ביטוח על תאונה או על כל מקרה אחר אתה צריך לבדוק שהסכום שאתה רוצה לקבל יהיה גבוה מאשר ההששתפות העצמית שלך.

אם אתה עשית תאונה קטנה אשר עלות התיקון של הוא פחות מ 1,000 ₪ ופרמיית ביטוח רכב השתתפות עצמית שלך היא גבוהה מסכום של 1,000 ₪ אולי כדאי לך לתקן את הרכב במוסך שלך ולא לבקש מחברת הביטוח לשאת בעלות תיקון הרכב שעבר את התאונה.

ביטוח רכב השתתפות עצמית – יש גורמים נוספים

חברות הביטוח מחשבות היום כל גורם ואם מספר פעמים היית מעורב בתאונה באשמתך חברת הביטוח יכולה להעלות בהרבה את ההשתתפות העצמית שלך וגם את פרמיית הביטוח. הסיבה לכך היא שחברת הביטוח מבינה שאתה נהג עם יותר סיכון ולכן כדי לבטח אותך היא צריכה לעמוד בסיכון גבוה יותר על התשלומים. זו בדיוק הסיבה שאנשים שלא מגישים שום דיווחים על תאונה ומבקשים מהביטוח לטפל בהוצאות מקבלים הנחה משמעותית בעלות הביטוח השנתית.

ביטוח רכב השתתפות עצמית – מתי אני מריך לשלם ?

אם התאונה שעשית לא הייתה באשמתך אז לא תשלם ביטוח רכב השתתפות עצמית אלא הנהג אשר היה אשם בתאונה ולכן חברת הביטוח שלו היא זו שתהיה אחראית לתיקון הרכב שלך ולהוצאות השונות של התיקון. אם במקרה אחר התאונה הייתה באשמה שלך אז שווה לך לגשת למוסך כדי לבדוק את עלות התיקון ולבדוק כמה כדאי לך לטפל דרך חברת הביטוח או באופן עצמאי במוסך שלך.

 

Tagged with: השתתפות עצמית
Posted in ביטוח