ביטוח רכב – כל מה שצריך לדעת

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

כולנו נוסעים מידי יום בכבישי הארץ, בין אם זה לעבודה, בין אם זה ללימודים או בין אם סתם למטרות אחרות. ללא ספק כאשר יש ברשותנו רכב היכולת שלנו לנוע ממקום למקום היא נוחה ביותר, שכן התחבורה הציבורית בארץ היא לא משהו בלשון המעטה הן מבחינת איכות השירות שמספקים לנו וכן גם מבחינת הנוחות.

לכן, הישראלים הם יחסית מפונקים וכל בית ישראלי משתדל להחזיק רכב אחד, שכן אין ספק שזה משהו שהוא הרבה יותר נוח. עם זאת, כולנו יודעים כי הכבישים בארץ הם לא מקום כל כך בטוח ולצערנו הרב מתרחשות מידי יום לא מעט תאונות דרכים בהם יש לא מעט נפגעים בגוף וכמובן גם נזק לרכוש נגרם.

אסור לוותר על ביטוח רכב

אחד הדברים החשובים ביותר כאשר אנחנו מחזיקים רכב, הוא לדאוג לכך שיש ברשותנו פוליסת ביטוח רכב שתדאג לכך שגם נוסעי הרכב וגם הרכב עצמו מבוטח. כמובן שיש כאלו שלא ממש יכולים להרשות לעצמם לרכוש ביטוח רכב מקיף אלא רק ביטוח חובה שמכסה את הטיפולים הנדרשים במקרה של תאונה.

אם ידעתם או לא, במדינת ישראל ביטוח רכב חובה , כשמו הוא חובה על פי חוק וכל מי שמחזיק ברכב חייב לרכוש לעצמו פוליסת ביטוח רכב חובה. מי שלא מחזיק בביטוח כזה כאשר יש ברשותו רכב הינו עבריין וצפוי לספוג את העונשים שקבועים על פי החוק.

לרכוש פוליסה אצל סוכן הביטוח או חברת הביטוח

כאשר אתם צריכים לרכוש פוליסת ביטוח רכב אתם תוכלו לעשות זאת דרך אחת ממגוון חברות הביטוח שקיימות בארץ (ולא חסר כאלו) בצורה ישירה, או שתוכלו לפנות לסוכן ביטוח שמייצג את החברה והוא כבר יחסוך מכם את כל כאבי הראש הכרוכים בעבודה מול החברה ישירות- לכל אחד נוחה דרך אחרת כמובן.

ברוב המקרים מחירי הפוליסות של הביטוח משתנים ממקרה למקרה והם תלויים כמעט תמיד בדגם הרכב שאותו המחזיקים, הוותק של הנהג על הכביש (לדוגמא נהג צעיר מן הסתם ישלם הרבה יותר מאשר נהג וותיק) וכן אם קיימות הרשעות קודמות. כפי שציינו, אם הביטוח המקיף יקר מידי אפשר להסתפק בביטוח חובה או צד ג'.

אודי - אופל - איסוזו - אלפא רומיאו - ב.מ.וו - ביואיק - הונדה - וולוו - טויוטה - יונדאי - מאזדה - מיצובישי - סובארו - סיאט - סיטרואן - פולקסווגן - פיאט - פיג'ו - רנו

Tagged with:
Posted in ביטוח רכב