ביטוח רכב מקיף

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

ביטוח רכב מקיף כשמו כן הוא ומקיף את כל הנזקים האפשריים אשר יכולים לקרות לרכב בעת נסיעה או אפילו בעת חניה שלא כמו ביטוח החובה הרגיל בלד. ביטוח רכב מקיף נותן פתרונות לתאונות ונזקים רבים שעשויים לחסוך למבוטח דאגות והוצאות כלכליות רבות.

במאמר הבא, נדבר על האפשרויות והמשמעויות השונות של הביטוח המקיף.

תחילה נבער בקצרה את המושגים הכללים:

ביטוח רכב חובה- זהו ביטוח אשר כל נהג במדינת ישראל מחויב לבטח בו את רכבו על פי חוקי מדינת ישראל. ביטוח זה מכסה את הרכב, הנהג והנוסעים בו בעת תאונה ופגיעה גופנית ו/או פגיעה ברכב עצמו ומקנה השתתפות כלכלית מאת חברת הביטוח בגין הנזקים.

ביטוח רכב צד ג'- ביטוח המכסה נזקים בעת תאונה ופגיעה ברכב אחר, פגיעה בנהג היושב ברכב הנפגע והנוסעים בו. בין היתר מכסה את עלות הנזקים בעת פגיעה בהולך רגל.

ביטוח רכב מקיף- מה הוא כולל?

לאחר שביערנו את המושגים הכלליים נעבור להסביר על הביטוח המקיף. הביטוח המקיף, כולל בתוכו בין היתר את ביטוח החובה וביטוח רכב צד ג' גם יחד.

מעבר לשני סוגי הביטוחים הנ"ל הנכללים בביטוח המקיף, ביטוח זה מכסה בין היתר גם נזקים אשר לא נגרמו כתוצאה מתאונה ותקריות על הכביש, כגון נזקי טבע(שריפות, רעידות אדמה, שיטפונות, ברד משחק ילדים בכדור אשר פגע באוטו.

ביטוח החובה מכסה תקריות אשר נגרמו מידי אדם כמו, פריצות לרכב, ניפוץ שמשות, התנגשות ברכב ופגיעה בו בעת עמידת הרכב בחניה, גניבת הרכב עצמו או חלקים ממנו.

שלא כמו פוליסות ביטוח אחרות הביטוח המקיף כולל גם כיסוי וביטוח בגין נזקים שנגרמו בעת התנגשות בעצמים שונים כמו חומות, גדרות, עמודי תאורה ועמודי חשמל.

עלויות ואפשרויות הוזלה

עלויות ביטוח רכב מקיף, ניתנות לשינויים  ואתם עלולים להבחין כי השכן שלכם הנמצא באותה חברת ביטוח כמוכם משלם מחיר זול הרבה יותר מכם. ישנם פרמטרים רבים אשר עומדים בקנה אחד עם מחיר הפוליסה כמו גיל הרכב, מספר התאונות שעבר, גיל וותק הנהג על הכביש. איכות השירות בחברות ביטוח גם הן משפיעות על המחיר יהיו חברות ביטוח אשר יציעו לכם מחירים אטרקטיביים. חשוב לבחון הצעות אלה ולשאול על תנאי הפוליסה על מנת לבחון האם השירות והתמורה אותה אתם מקבלים בגין הפוליסה אטרקטיבי גם הוא.

דרך טובה נוספת להוזלת עלויות פוליסת הביטוח המקיף היא השוואת מחירים או המשפט "בחברה X הציעו לי מחיר זול יותר, ישנם מקרים בהן דרך זו תעזור לכם וישנם מקרים שלא… 

סעו בזהירות מקיפה!

אודי - אופל - איסוזו - אלפא רומיאו - ב.מ.וו - ביואיק - הונדה - וולוו - טויוטה - יונדאי - מאזדה - מיצובישי - סובארו - סיאט - סיטרואן - פולקסווגן - פיאט - פיג'ו - רנו

Tagged with:
Posted in ביטוח רכב מקיף