האם אפשר לשלם פחות על ביטוח חובה

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

כולנו יודעים, שלא משנה איזה רכב אנחנו רוכשים, החוק מחייב אותנו לרכוש ביטוח חובה. מטרתו של ביטוח חובה הוא פשוט במקרה של תאונת דרכים חלילה, לכסות את הטיפולים הרפואיים במידת הצורך של הנוסעים ברכב. הרבה חושבים שביטוח חיים מכסה במקרה הזה, אך פה הטעות הנפוצה ולכן אנחנו מחויבים לרכוש פוליסת ביטוח חובה על פי חוק.

בהרבה מקרים כאשר אנחנו צריכים לרכוש פוליסת ביטוח חובה, אנחנו לא נבדוק את המחירים השונים שיש בשוק ולא נבצע השוואת ביטוח חובה, שתאפשר לנו להשיג פוליסת ביטוח טובה עם מחירים טובים יותר. כמו כן, רוב הסיכויים שאנחנו נחזיק את ביטוח החובה ואת הביטוח המקיף או ביטוח צד ג' תחת אותה חברת ביטוח.

לא מעט אנשים, לא מודעים לכך, אך פשוט לא חייבים להחזיק את ביטוח החובה ואת הביטוח המקיף תחת קורת גג אחת וניתן לפצל את הפוליסות בין סוכני ביטוח שונים או חברות ביטוח שונות. אחד השווקים התחרותיים ביותר כיום הוא שוק הביטוח, כך שאם אתם רוצים לשלם פחות על ביטוח חובה מומלץ לבצע השוואת ביטוח חובה.

הכוח בידיים של הלקוח

לקוחות, תמיד יאהבו שהכוח בידיים שלהם. במקרה של שוק תחרותי, בהחלט הכוח נמצא בידי הלקוח. לקוח חכם שיבצע השוואת ביטוח חובה יגלה מאוד מהר כי יש פערים משמעותיים בין תנאי פוליסות ביטוח החובה שמציעות חברות הביטוח השונות וכן גם במקרה של הפרמיות החודשיות אותן צריך לשלם.

חשוב לציין כי מחירי ביטוח החובה ותנאי הפוליסה מפוקחים על ידי המדינה, אך ביכולתן של חברות הביטוח להטיב עם המבוטחים ולהציע להם תנאים אטרקטיביים, כלומר, אם הם משנים משהו בתנאי הפוליסה שעל פי החוק זה חיי להיות אך ורק לטובתו של הלקוח, כך ששוב הכוח בהחלט נמצא בידיים של הלקוח.

כך, שאם אתם לא מרוצים מתנאי פוליסת ביטוח החובה שלכם וכן גם מהפרמיות החודשיות אותן אתם משלמים, אל תהססו לבצע השוואת ביטוח חובה. אל תחשבו כי מדובר על משהו מורכב ומסובך, אלא על משהו שהוא מאוד פשוט יחסית שתוך כמה ימים יוכל לגרום לכם לחסוך מאות שקלים מידי חודש.

השוואה באמצעות האינטרנט

השוואת ביטוח חובה ניתן לעשות היום בקלות רבה דרך רשת האינטרנט. כיום יש לא מעט אתרים בהם אתם יכולים להזין את הפרטים של הפוליסה הקיימת שלכם, הרכב אותו אתם מחזיקים, הנהגים שנוהגים ברכבים ולקבל אינדיקציה כללית באשר לעלויות של פוליסות ביטוח חובה דומות.

לאחר מכן, אם תהיו מעוניינים בפוליסות שונות תוכלו להזין את הפרטים האישיים שלכם ומכאן יחזרו אליכם נציגי של חברות הביטוח או סוכני ביטוח מטעמם. זה נשמע טוב מידי כדי להיות אמתי, אך כל מי שכבר עשה זאת יוכל לספר לכם כמה זה קל ופשוט וכמה כסף הוא חוסך מידי חודש בדיוק בזכות אותן פעולות פשוטות.

אודי - אופל - איסוזו - אלפא רומיאו - ב.מ.וו - ביואיק - הונדה - וולוו - טויוטה - יונדאי - מאזדה - מיצובישי - סובארו - סיאט - סיטרואן - פולקסווגן - פיאט - פיג'ו - רנו

Tagged with:
Posted in ביטוח חובה