השוואת מחירים ביטוח מקיף

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

השוואת מחירים ביטוח מקיף – אתה חייב לעשות את זה

בשנים האחרונות תחום הביטוח לרכב התחיל לגדול באופן משמעותי ואפשר לראות הרבה מספר די גדול של חברות בתחום שמציעות הצעות שונות של ביטוחים לרכב. הבעיה הגדולה היא שמרוב שיש כל כך הרבה הצעות אנשים לא יודעים מאיפה להתחיל ואיך לבחור את החברה הטובה ביותר.

זו בדיוק הסיבה שאתה צריך לעשות השוואת מחירים ביטוח מקיף כדי להבין את כל ההבדלים בין החברות השונות וכמובן להבין למה יש הבדלים במחירים.

אלו הם הנקודות החשובות שאתה צריך לבדוק:

  1. מחיר – לפני הכל חשוב ברגע שאת מבצע השוואת מחירים ביטוח מקיף הוא לבדוק את המחיר של מספר חברות כדי להבין מה טווח המחירים בשוק. אתה לא חייב לרוץ ישר לחברה הראשונה שמציעה את המחיר הזול ביותר כי יכול להיות שאתה תשלם בהמשך הרבה כסף על דברים נוספים שהביטוח לא כולל וגם אפשרי הפרמיה על הביטוח היא מאוד יקרה ולכן זה לא משתלם.
  2. אמינות החברה – כמובן שרוב חברות הביטוח הם חברות גדולות ומפוקחות על ידי הממשלה אבל במקרה אם קיבלת הצעה מאוד זולה מחברת ביטוח לא מוכרת כדאי לך לבדוק את זה שוב כדי לראות האם החברה יכולה לעמוד בכל מה שהיא מציינת בהסכם שלה אל מול הלקוח.
  3. ביטוחים נוספים – לפעמים אתה יכול לקבל הצעה על ביטוח מקיף לרכב שתהיה קצת יקרה אבל אם תבדוק אתה תגלה שבשילוב עם ביטוחים נוספים ההצעה הזאת הרבה יותר זולה לך.

השוואת מחירים ביטוח מקיף – תבדוק את כל הנתונים

היום אנשים רבים מתלבטים האם להמשיך לעבוד עם סוכן ביטוח פרטי שהם רגילים לעבוד איתו במשך שנים רבות וגם לקבל ממנו יחס אישי לכל שאלה וכל בעיה שיש להם או האם לחסוך כסף ולעבור לחברה גדולה אשר יכולה להציע להם מחירים יותר טובים.

אם תשאלו את רוב האנשים הם יעדיפו לעשות ביטוח אצל מישהו שהם מכירים ועובדים איתו כבר שנים כי לפעמים במידה והם צריכים לשנות דברים מסוימים או להיעזר אין תחליף לסוכן צמוד שיכול לעבוד איתך. בעיקר כאשר אתה עובד בחברה ויש לך מספר רכבים שאתה רוצה לבטח אז בהרבה מאוד מקרים אתה צריך את העזרה של הסוכן שלך.

למרות זאת בשנים האחרונות זה מתחיל להשתנות וגם חברות ביטוח גדולות מתחילות לתת יחס יותר אישי עם סוכן צמוד בחלק מהחברות ועדיין לקחת מחיר נמוך יותר. אתה צריך לבצע השוואת מחירים ביטוח מקיף כדי להבין מה בדיוק מתאים לך והאם אתה מוכן לוותר על יחס אישי וצמוד בשביל לחסוך בביטוח הרכב שלך.

Tagged with: השוואת מחירים ביטוח מקיף
Posted in ביטוח רכב