חברות ביטוח רכב

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

חברות ביטוח רכב

מה ההבדל בין כל חברות ביטוח רכב ?

הרבה אנשים היום בודקים מספר פעמים לפני שהם עושים ביטוח לרכב שלהם בעיקר בגלל התחרות הגדולה שיש היום בתחום של ביטוח רכב. התחרות הגדולה בין החברות גורמת להורדת מחירים ולכך שהלקוח שרוצה לבטח את הרכב שלו יכול לקבל הצעות מאוד משתלמות.

היום חברות ביטוח רכב נאבקות על כל לקוח כי בדרך כלל כאשר לקוח מתחיל לעבוד עם חברת ביטוח הוא נשאר איתה למשך הרבה שנים, בעיקר אם המחירים שלה טובין והשירות מספיק טוב.

חברות ביטוח רכב או סוכן פרטי ?

בעבר כמעט כל האנשים בישראל היו מבטוחים אצל סוכן ביטוח פרטי שהם בדרך כלל היו עם היכרות אישית איתו והיו מקבלים ממנו יחס אישי ותשובות לכל השאלות. היום כאשר חברות ביטוח רכב הופכות להיות מאוד גדולות הרבה מאוד סוכנים מאבדים את הלקוחות ולפעמים בוחרים בעצמם להתחיל לעבוד על חברות הביטוח.

הסיבה העיקרית שרוב האנשים עוזבים את הסוכנים לטובת החברות הגדולות הוא המחיר. אנשים מבינים שאין סיבה לשלם כמה מאות שקלים יותר בכל שנה ולקבל את אותו השירות מחברות הביטוח. היום גם חברות הביטוח מפעילות מוקדי שירות גדולייים שיכולים לעזור ללקוחות עם כל שאלה. אם אתה לא בטוח לגבי המחיר של חברות ביטוח רכב כדאי לך לפני הכל להתחיל לבצע השוואות מחירים של ביטוח מקיף או של ביטוח חובה לרכב כדי להבין מה המחיר הכי טוב שאתה יכול לקבל.

חברות ביטוח רכב – לא רק המחיר

חשוב שאתה בודק חברת ביטוח לא להסתכל על המחיר אלא גם על דברים נוספים שהביטוח כולל. חשוב לבדוק מה עלות ההשתתפות העצמית במקרה של תאונה והאם הביטוח יספק לך רכב חלופי במידה והרכב שלך יהיה בתיקון במוסך.

Posted in ביטוח רכב