מדוע כל כך הרבה אנשים עורכים עבור ביטוח רכב?

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

בישראל אנחנו חיים בקצב משלנו, קצב מהיר מאוד, החדשות של היום, כבר לא יהיו רלוונטיות למחר. מערבולת של התרחשויות פורצות בבת אחת דרך המסך הטלוויזיוני, אנחנו נדרשים להרבה תשומת לב, הקשבה ובעיקר הבנה. בתוך כל זה אנחנו אמורים להחליט החלטות לא פשוטות, החלטות מקצועיות, החלטות חברתיות כמו גם החלטות כלכליות. אנו בחברה לביטוח רוצים לעזור לך להחליט, להסיר דאגה אחת מעל הראש. אנחנו מציעים ללקוחותינו מגוון חבילות המותאמות הן למשפחה, הן לחברה והן לאדם הפרטי, כך שכל אחד יוכל למצוא את המתאים לו

בבואנו לבחור חברה לביטוח, חשוב לערוך עבור ביטוח רכב השוואת מחירים. השוואת המחירים תעשה על פי פרמטרים קבועים וביניהם אפשר למצוא את סוג הרכב, שנת ייצוא, מצב הרכב (יד ראשונה, שנייה, שלישית), סוג הביטוח בו תחפצו וכיוצא בזה, הגורם המשתנה הוא הפוליסות השונות שתקבלו בתוצאה.. אנחנו בחברה לביטוח הרכב, רוצים להקל עליך, ולכן אצלנו ההשוואה היא קלילה, בכדי שתוכל להחליט בקלות ובנוחות. מכיוון שהזמן שלכם חשוב לנו, השוואת המחירים תעשה דרך האינטרנט וכתמיכה אנחנו מתחזקים עזרה טלפונית.

את העמדות הטלפונים מאיישים, סוכני ביטוח שיעזרו בכל שאלה שבה תחפצו. הסוכנים שלנו אמינים ומקצועיים, בחברה דאגנו להעביר את הסוכנים הכשרות מסודרות, וכל כמה זמן הם יוצאים לקורס רענון.

באם החלטת לרכוש פוליסת ביטוח עליכם להשים לב לכמה דברים חשובים:

1- בדקו כמה פוליסות, אל תסתפקו בפוליסה אחת, וזו בכדי שתהיו בטוחים כי ההצעה שקיבלתם היא המתאימה לכם.

2- בקשו לדבר עם סוכן ביטוח בעל רישיון עסקי, בכדי לקבל הצעה מגורם מוסמך.

3-  דברו עם לקוחות בחברה- שמעו אם הם מרוצים, והמלצות שלהם על הפוליסות השונות הקיימות בחברה.

4- קראו את האותיות הקטנות בחוזה, בדקו כל פרט ופרט, ואם אפשר העבירו את החוזה דרך עורך דין בכדי להיות בטוחים.

רק לאחר שתהיו בטוחים שהחוזה ברור לכם, תוכלו לעבור למעמד החתימה.

בחברה לביטוח שלנו, אנחנו באים לקראתכם, לתת לכם את מלוא המקום, עורכים עבור ביטוח רכב השוואת מחירים בין הספקים השונים, ברמה הגבוהה ביותר. היינו שמחים לראות אתכם בין לקוחותינו, מרוצים ונוהגים בשמחה בדרכים.

אודי - אופל - איסוזו - אלפא רומיאו - ב.מ.וו - ביואיק - הונדה - וולוו - טויוטה - יונדאי - מאזדה - מיצובישי - סובארו - סיאט - סיטרואן - פולקסווגן - פיאט - פיג'ו - רנו

Tagged with:
Posted in ביטוח רכב השוואת מחירים