מוסכי הסדר של חברות הביטוח

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

מוסכי הסדר של חברות הביטוח

הסבר על מוסכי הסדר של חברות הביטוח

במידה והרכב שלך עבר תאונה והוא צריך לעבור טיפול מקיף במוסך בדרך כלל חברות הביטוח מעדיפות לשלוח את הרכב למוסכי הסדר להם יש הסכם איתם. מוסכי הסדר של חברות הביטוח הם מוסכים שחברות ביטוח שונות סוגרות איתם מראש על כך שהם מספקים להם לקוחות באופן קבוע ובתמורה לכך המוסכים לא לוקחים מחיר גבוה מדי אלא מורידים את המחיר הממוצע לטיפול.

אפשר להבין שגם מוסכי הסדר של חברות הביטוח וגם החברות ביטוח נהנות מהסידור הזה כי המוסכים בעצם חוסכים הרבה מאוד זמן וכסף על משיכת לקוחות ועל שיווק המוסך ומקבלים לקוחות מוכנים בדרך כלל גם עם טיפולים בעלות מאוד גבוהה ולכן זה משתלם להם. מעבר לכך חברות הביטוח מבינות שכדי לחסוך בעלויות הם יכולות לעבוד עם מספר קבוע של מוסכים אשר מראש מסכמים לתת להם הנחה משמעותית שיכולה לחסוך להם הרבה מאוד כסף על כל טיפול.

מוסכי הסדר של חברות הביטוח – מה עם המבוטח

הרבה פעמים מבוטחים של חברת הביטוח לא יודעים האם כדאי להם לקחת את הרכב למוסך הפרטי שלהם או לקחת את הרכב אל מוסכי הסדר של חברות הביטוח כמו שחברת הביטוח מציעה. בדרך כלל תמיד עדיף לקחת את הרכס למוסך שלך בו אתה מכיר את האדם שיטפל לך ברכב ואתה יכול להיות רגוע שהוא יעשה את העבודה הטובה ביותר וישתמש בחלקים הטובים ביותר. אתה גם לא צריך לדאוג לגבי המחיר כי כל עלות התיקון גם במוסך שלך תהיה על חברת הביטוח לכן במקרה הזה אתה לא צריך להיות מודאג מהמחיר.

עוד סיבה שכדאי לך לבחור במוסך פרטי ולא ללכת אל מוסכי הסדר של חברות הביטוח כי מוסכים אלו בדרך כלל רוצות לחסוך כסף על חלפים ולכן פעמים רבות המוסך ישים לך ברכב חלפים לא מקוריים אשר יחזיקו פחות זמן ויכולים לגרום לך לנזק ברכב. לכן כדאי מאוד לבדוק עם המוסך שכל החלקים ששמים לך ברכב הם חלקים מקוריים כדי שתימנע מבעיות.

אני חושב שתמיד כדאי לבחור באפשרות של מוסך פרטי אבל זה תלוי גם בהסכם שלך עם חברת הביטוח.

Posted in ביטוח רכב