סוכן ביטוח או חברת ביטוח ישיר?

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

האם כדאי לבחור בחברת ביטוח גדולה או בסוכן פרטי ?

הדילמה בין סוכן פרטי לבין חברת ביטוח היא דילמה שקיימת אצל אנשים רבים

מצד אחד הרבה מאוד אנשים עובדים כבר הרבה מאוד שנים עם סוכן ביטוח פרטי ורגילים לקבל ממנו יחס אישי לכל שאלה ולכל פניה. מצד שני העולם כבר עובר שינוי ורוב האנשים כבר עוברים לחברות ביטוח גדולות בעיקר בגלל המחיר.

האם יש הבדל במחיר ?

בחברת ביטוח ישירה אתה אמנם חוסך את העמלה של סוכן הביטוח שהיא יכולה להיות די גבוהה אבל צריך לקחת בחשבון שחברת הביטוח היא גוף גדול מאוד שמשקיע הרבה מאוד כסף בשנה על פרסום ולכן גם לה יש הוצאות גדולות ורבות.

הרבה אנשים מעדיפים לשלם קצת יותר כסף ולהישאר עם הנוחות של סוכן ביטוח פרטי שנותן להם מענה ישיר וכמובן עוזר להם לבצע שינויים בפוליסה. היתרון הגדול ביותר של סוכן ביטוח הוא במידה ויש לכם מספר מכוניות ואתם רוצים לבצע הרבה מאוד שינויים בביטוח וגם אם אתם צריכים גמישות של המחיר לגבי כל שינוי.

לפעמים החברות הגדולות יכולות להיות פחות גמישות כי הם עובדות עם נהלים מסוימים ולכן בחלק גדול מהמקרים כל שינוי קטן יכול להיות בעלות די גבוהה.

ביטוח חובה – שימו לב שהמחיר זהה

במידה והחלטתם רב לבצע ביטוח חובה לרכב שלכם אתם צריכים לדעת שהביטוח חובה הוא בעל כיסוי זהה ולכן זה חשוב שגם המחיר יהיה זהה בין חברות הביטוח לבין הסוכן הפרטי שלכם.

ברוב המקרים חברת הביטוח הישירה יכולה לתת לכם מחיר נמוך יותר עבור ביטוח חובה.

ביטוח באינטרנט

החברות הגדולות היום חוסכות הרבה כסף לאנשים שמבצעים את הביטוח דרך האינטרנט מכיוון שזה חוסך להם כוח אדם וגם הרבה מאוד כסף. זו בדיוק הסיבה שחברות הביטוח שמאפשרות לך לעשות ביטוח דרך האינטרנט הם נותנות מחירים הרבה יותר נמוכים.

אם זה נוח לך לעשות את הביטוח מקיף או כל סוג אחר של ביטוח דרך האינטרנט אתה יכול לחסוך הרבה כסף.

Posted in ביטוח רכב