ביטוח רכב אלפא רומיאו

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

לאלפא רומיאו מראה ספורטיבי וצעיר, מה שהופך אותה לרכב יוקרה אטרקטיבי מאוד בעולם בכלל ובישראל בפרט. נכון יחסית נדיר לראות רכבים של החברה על הכביש, אך כאשר אנחנו רואים אלפא רומיאו בין אם נוסעת או חונה, אפשר להגיד שאנחנו מחסירים פעימה לשנייה ומתפעמים מהמראה והעיצוב הייחודי של הרכבים.

בישראל הדגמים של אלפא רומיאו שניתן למצוא על הכביש הם אלפא רומיאו מיטו ואלפא רומיאו ג'ולייטה והמחירים שלהם הם למעלה ממאה אלף שקלים, מה שבהחלט הופך אותם לרכבי יוקרה של ממש. עם זאת, חשוב לציין כי בשנות ה-80' בישראל לאלפא רומיאו הייתה תקופה מוצלחת יחסית שכן אלו היו מכוניות שהתאימו כמעט לכל אחד מבחינת המחיר.

מי שלא יודע, אלפא רומיאו הייתה תחילה חברה שנוסדה ב-1910 ומאז הפכה להיות חלק בלתי נפרד מליבם של חובבי תחום הרכב. כיום אין מדובר על חברה עצמאית אלא היא שייכת לתאגיד פיאט שממשיך לשווק את המותג המוצלח הזה ברכבי העולם. המותג ימשיך להיות משווק עם דגמים חדשים, צעירים וספורטיביים.

גם רכב ספורטיבי צריך ביטוח

נכון שמראה של אלפא רומיאו הינו תמיד ספורטיבי וצעיר, אבל חשוב לא לשכוח כי מבחינתכם ביטוח רכב אלפא רומיאו הוא דבר שיוכל להבטיח את המשך המראה של הרכב היא תעבור תאונה. לכן חשוב מאוד כי תרכשו פוליסת ביטוח רכב אלפא רומיאו, במקרה שלה רכב הזה מומלץ לרכוש פוליסת ביטוח מקיף שתכסה את הרכב וגם רכבים אחרים.

חשוב לציין כי בגלל העלות הגבוהה יחסית של אלפא רומיאו, ביטוח רכב אלפא רומיאו לרוב יהיה יקר יותר, אולם אתם תוכלו לדאוג לכך שהפרמיות החודשיות שתשלמו לחברת הביטוח יהיו נמוכות יותר. אם אתם שואלים איך לעשות זאת, התשובה לכך היא מאוד פשוטה ומדובר על השוואת מחירים.

כיום אין צורך מיוחד שתרדפו אחרי חברות ביטוח וסוכני ביטוח שיציעו לכם פוליסות ביטוח רכב אלפא רומיאו אלא את כל זה תוכלו לעשות בעצמכם באמצעות רשת האינטרנט. מספיק שתמצאו אתר שעושה השוואת מחירים, על ידי מסירת הפרטים שלכם גם ידאגו שנציגי שירות של כמה חברות ביטוח יחזרו אליכם עם הצעות מחירים.

Tagged with: ביטוח רכב אלפא רומיאו
Posted in ביטוח רכב אלפא רומיאו