ביטוח רכב אודי

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

אודי הינו עוד מותג פאר גרמני המסמל מכוניות יוקרה אמינות, בטיחותיות ואיכותיות מבית היוצר של פולקסווגן שנועד להעמיד תחרות הולמת למותגי יוקרה גרמניים אחרים כדוגמת מרצדס, ב.מ.וו ורולס רוייס. ההיסטוריה של המותג חוזרת אחורה עוד לשנת 1910 כאשר בשנת 1964 נקנתה החברה אוטו יוניון שייצרה את המותג על ידי חברת פולקסוואגן.

מבחינת הישראלים, אין ספק שדגמים השונים של אודי מהווים רכבי יוקרה פופולאריים מאוד בארץ. רכבים ממשפחת ה-A של אודי לדורותיהם נראים לא מעט בכבישי ישראל, כאשר המותג עצמו הינו מוביל במכירת רכבי יוקרה לשוק הישראלי. כמובן שבשוק האירופאי והאמריקאי גם כן אודי נחשב לאחד ממותגי היוקרה המובילים ומצליח להגיע להישגי מכירה נאים.

חשוב לבטח רכבי יוקרה!

מי שקנה לעצמו פעם רכב יוקרה, שגורם לנו בהחלט להרגיש את העוצמה שבאוטו, יודע כי ברוב המקרים מדובר על תשלום של יותר ממאה אלף שקלים לרכב אחד ואפילו לסכומים של מאות אלפי שקלים. לכן במקרה הזה אין מנוס מלבטח את הרכב בפוליסת ביטוח רכב אודי, כאשר הפוליסה המומלצת ביותר הינה ביטוח מקיף עבור הרכב שלכם.

ביטוח רכב אודי מקיף יכול לסייע לכם במקרה של חלילה תאונה או גניבה של הרכב ולדאוג כי אם תצטרכו לשלם נזקים על הרכב או אם הוא יגיע אפילו למצב של "טוטאל לוסט" אתם תקבלו החזר ראוי שיאפשר לכן לקנות רכב יוקרה חדש. נכון פוליסת ביטוח רכב אודי יכולה להיות מעט יקרה יותר, אך בסופו של דבר היא תשתלם.

ידע זה כוח!

כאשר אתם באים לרכוש פוליסת ביטוח רכב אודי רצוי שאתם תשלטו בכל פרטי הפוליסה שברגע האמת לא תופתעו ותגלו כי על דברים מסוימים אתם אינכם מכוסים. זה אכן דורש מכם לשלם פרמיות גבוהות יותר מאשר רכב רגיל, אך כמובן שאתם תרצו שבסופו של דבר אם תצטרכו את הביטוח הוא יכסה את כל מה שתזדקקו לו.

כיום שאנחנו נמצאים במאה ה-21 ודברים רבים נעשים דרך המחשב והאינטרנט, גם במקרה של פוליסת ביטוח רכב אודי אתם יכולים לבצע השוואות מחירים וסקר שוק באשר לפוליסות השונות. אתם יכולים בלחיצת כפתור לגרום לכך שכל חברות הביטוח (הגדולות והקטנות כאחד) ישלחו לכם הצעות מחיר וכך תמצאו את הפוליסה הטובה ביותר.

Tagged with: ביטוח רכב אודי
Posted in ביטוח רכב אודי