ביטוח חובה

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

כבישי הארץ הם בהחלט לא מקום בטוח, לצערנו מידי שנה אנשים מקפחים את חייהם וכן אנשים נפצעים בכבישים בתאונות מצערות. יש בהחלט תאונות שהם יותר קשות ויותר קלות, אך הטראומה והנזקים שיכולים להיגרם לרכוש ויותר מזה לנפש הם מאוד לא קלות. לכן על פי חוק לדוגמא אנחנו מחויבים לביטוח חובה.

מי שלא יודע מה זה ביטוח חובה, זהו ביטוח שמבטח את כל הנוסעים ברכב במקרה של חלילה תאונה, אם יגרמו נזקים גופניים כלשהם. יש אנשים שחושבים שאולי ביטוח חיים יספיק להם, אך בהרבה מקרים דווקא יש טיפולים שלא מכוסים על ידי ביטוח חיים ולכן ביטוח חובה הוא דבר כל כך חשוב ולכן הוא גם נדרש על פי חוק.

חשוב לזכור, כי ביטוח חובה יכול להיות שונה מחברת ביטוח אחת לשנייה ולכן שאתם בוחרים בפוליסה מסוימת, מומלץ מאוד לעשות השוואת ביטוח חובה ולראות איזה פוליסות ביטוח ישתלמו עבורכם. תמיד תזכרו כי המטרה שלכם היא לקבל את פוליסה שתבטח אתכם בהרבה סעיפים ובטיפולים שונים בפרמיות חודשיות נוחות יחסית.

איך עושים לכל השוואות ביטוח?

ובכן היום אינכם זקוקים לעשות את כל הדברים לבדכם, לרדוף אחרי כל סוכנות ביטוח וחברת ביטוח ולהתחיל לטלפן אליהם אחת אחת. היום אתם במצב שיכולים לרדוף אחריכם. ראשית, יש אתרים ברשת האינטרנט שיסייעו לכם לבצע השוואת ביטוח חובה כאשר הם יציגו לכם כמה הצעות מחיר משוערות של חברות הביטוח השונות.

שנית, לאחר שתקבלו השוואת ביטוח חובה תוכלו לרשום באיזה פוליסות אתם מעוניינים וחברות הביטוח השונות כבר יחזרו אליכם ישירות, בלי שאתם תצטרכו להרים טלפון לאף אחד בעצמכם. אחרי שתקבלו מגוון הצעות תוכלו כבר להתחיל לנהל משא ומתן באופן עצמאי מול החברות השונות עד שתקבלו את הפוליסה בה אתם מעוניינים.

דבר נוסף וחשוב, זה לזכור שלא המחיר הוא זה שקובע אלא הסעיפים שיכסו אתכם מבחינה מבחינת הביטוח, לפעמים עדיף לעבור סעיף סעיף ולבדוק איך ומאיזה בחינה אתם מכוסים, מאשר להסתכל אך ורק על המחיר שקיבלתם. בסופו של דבר, חשוב לזכור, כי אם חלילה תהיו מעורבים בתאונה כלשהי, אתם לא תצטרכו לדאוג למימון הטיפולים.

כמה זה באמת צריך לעלות?

אם תעשו השוואות ביטוח חובה תמצאו כי הפרמיות החודשיות שתצטרכו לשלם לרוב ינועו בין כמה עשרות לבין כמה מאות שקלים בחודש, שוב הכל תלוי בסופו של דבר בפוליסת הביטוח אותו תבחרו לרכוש. כמובן שלתנאים כמו גיל הנהג, ותק הנהג וסוג הרכב גם יכולים להיות השלכות על מחיר הפוליסה עצמה.

בסופו של דבר, נכון אנחנו רוצים לנסוע על הכביש בבטחה, אבל אם חלילה יקרה משהו ואפילו הכי קטן, אנחנו נדע שאת כל מה שנצטרף הביטוח ישלם עבורנו. לכן חשוב מאוד להקדיש מחשבה וזמן עבור ביטוח חובה ולבחור את הפוליסה הנכונה שתיתן לכם את הכיסוי המתאים.

ביטוח רכב לפי יצרנים: