ביטוח רכב ב.מ.וו

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

כל פעם שאנחנו רואים רכב של ב.מ.וו אנחנו תמיד מתפעמים מהפאר שיש ברכבים של החברה הזאת ולא ממש לחינם. בהחלט כל רכב של החברה הוא מרשים וברוב המקרים רק אנשים בעלי מספיק אמצעים וממון יכולים לדאוג לעצמם לרכב הזה, כך שמדובר בסוג של "מועדון מיוחד" לכל מי שמחזיק ברכב שכזה.

החברה ב.מ.וו עצמה החלה את דרכה בגרמניה בייצור מנועי מטוסים בשנת 1913. רק בשנת 1928 ייצרה את המכונית הראשונה שלה, אולם בהמשך בגלל מלחמת העולם השנייה נעצרה מעט ההתפתחות של החברה בתחום הרכבים. לאחר המלחמה החלה לייצר מכוניות ספורטיביות ומכוניות יוקרה שתור הזהב שלהם הגיע בשנות ה-70' של המאה הקודמת.

אין ספק כי שבאמת חושבים על זה, ב.מ.וו מסמלת לא מעט יוקרה ולא מעט מקצועיות ואיכותיות. הרבה לא יודעים זאת, אבל החברה עצמה גם נחשבת לשם דבר בתחום מכוניות המרוץ כאשר היא אחת הקבוצות המובילות במרוץ הפורמולה אחת. פרט לכך, אין ספק שב.מ.וו מהווה אתגר לשאר החברות הגרמניות כדוגמת מרצדס או רולס רוייס.

גם מכונית יוקרה צריך לבטח

מי שמחזיק רכב כדוגמת ב.מ.וו יודע כי הרכבים הללו עולים כמה מאות אלפי שקלים. לכן, אחד הדברים היותר חשובים במקרה הזה הוא ביטוח רכב ב.מ.וו. כאשר משלמים כל כך הרבה כסף על רכב בהחלט כדאי לבטח אותו לאפשרות של תאונה חלילה או גניבה. במקרה של גניבה אם אתם לא יודעים מבחינת הביטוח מדובר על "טוטאל לוסט" של הרכב.

כמובן שבמקרה של ביטוח רכב ב.מ.וו יכול להיות שפרמיות עבור ביטוח מקיף יהיו גבוהות יותר, אך תזכרו כי בכל זאת מדובר ברכב יוקרה והעלויות תיקון חלילה במקרה של תאונה יכולות להיות בכל מקרה גבוהות. לכן, רכישת פוליסת ביטוח ב.מ.וו תהיה מאוד משתלמת עבורכם בכל מקרה.

חשוב לזכור, כי אתם לא חייבים לשלם מחירי עתק עבור פוליסת ביטוח רכב ב.מ.וו ועל מנת למצוא את המחיר הטוב ביותר אנחנו יכולים להמליץ לכם לבצע סקר שוק וכן השוואת מחירים בין חברות הביטוח השונות. כיום יש כבר מי שיעשה זאת עבורכם, כל שעליכם לעשות זה להזין פרטים באתר אינטרנט בנושא ומהר מאוד יפנו אליכם מחברות הביטוח.

Tagged with: ביטוח רכב ב.מ.וו
Posted in ביטוח רכב ב.מ.וו