ביטוח רכב ביואיק

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

יחסית לארה"ב, בישראל ניתן למצוא מעט מאוד רכבים של ביואיק מהסיבה הפשוטה שמדובר על רכבי יוקרה של ממש שפחות מוכרים לשוק הישראלי. הישראלים כאשר מדברים על רכב יוקרה יעדיפו חברות גרמניות כדוגמת מרצדס או ב.מ.וו שאת רכבי החברות הללו ניתן לראות הרבה יותר על הכבישים מאשר הביואיק שנחשבת ללא פחות טובה.

באופן כללי, ביואיק אינה חברת רכבים עצמאיים אלא מותג של חברת הרכבים הענקית מארה"ב ג'נרל מוטורס. בתחילת הדרך אי שם ב-1903 אכן יוצרו מכוניות על ידי חברת ביואיק בשנת 1904, אך לאחר הרבה גלגולים ותהפוכות הפכה החברה להיות חלק מתאגיד הענק של ג'נרל מוטורס ועד היום החברה ממשיכה לייצר את מותג זה.

כפי שציינו, בישראל ביואיק אינה פופולארית כל כך אולם תתפלאו לשמוע כי במדינות כדוגמת סין מדובר על אחד השווקים הגדולים בהם משווקים את המותג ביואיק. כמובן שבארה"ב עצמה ניתן למצוא כבר לא מעט מרכבי החברה ולראות כי הם נחשבים שם לרכבים איכותיים מאוד עם אמינות מאוד גבוה יחסית.

ולמי שיש ביואיק בארץ מה כדאי לעשות?

ובכן למי שיש ביואיק בארץ, מומלץ לו לדאוג לפוליסת ביטוח רכב ביואיק. תחשבו כי רכב יוקרה שכזה שסביר עולה כמה מאות אלפי שקלים צריך להיות תחת כיסוי ביטוחי עבור כל מצב: בין אם מדובר על תאונה או גניבה. כמו בכל המקרים של רכבי היוקרה ביטוח רכב ביואיק יעלה מעט יותר מאשר רכבים מחברות אחרות.

בכל מקרה, גם שנת הייצור והוותק שלכם שנהגים עשויים להשפיע על הפרמיות אותן תצטרכו לשלם במקרה של רכישת פוליסת ביטוח רכב ביואיק. אבל אין לכם יותר מה לדאוג, עולם הביטוח גם הוא נחשב לעולם מאוד תחרותי ואם אתם תהיו בעלי ידע מספק, אתם תוכלו לדאוג לעצמכם לפוליסות ביטוח רכב ביואיק במחיר נוח.

כיום אתם לא תצטרכו לרדוף אחרי כל חברות הביטוח, אלא לדאוג לכך שהן ירדפו אחריכם ואת זה ניתן לעשות בקלות יחסית באמצעות האינטרנט המלא באתרים שדואגים לתת לכם הצעות מחיר מחברות ביטוח שונות ובכך תוכלו לבחור את הפוליסה שמבחינתכם תהיה הכי משתלמת בסופו של דבר.

Tagged with: ביטוח רכב ביואיק
Posted in ביטוח רכב ביואיק