השוואת ביטוח רכב

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

השוואת ביטוח רכב

מהרגע שיש ברשותנו רכב, אחד הדברים שאנחנו צריכים וחייבים לעשות זה ביטוח רכב. ברחבי הארץ יש לא מעט חברות ביטוח גדולות וקטנות כאחד שיציעו לנו פוליסות ביטוח שונות, בין אם מדובר על ביטוח חובה, ביטוח מקיף או לאלו של רוצים לשלם ביטוח מקיף אז גם ביטוח צד ג'. בסופו של דבר, אנחנו צריכים לבטח את עצמנו ואת הרכב.

בלי קשר לכך, על פי חוק אנחנו מחויבים לרכש פוליסת ביטוח חובה, גם אם אנחנו לא בוחרים בביטוח מקיף או בביטוח צד ג'. אולם כמובן שפרט לכך שנבטח את עצמנו בטיפולים רפואיים במקרה של חלילה תאונה, חשוב לנו הרי גם לבטח את הרכב. אנחנו לא משלמים כמה עשרות אלפי שקלים (ולפעמים יותר מכך) על מנת שאם חלילה תהיה תאונה נקבל הכל.

לכן לרכוש פוליסות ביטוח מקיף היא לרוב הרצויה ביותר. ללא ספק, ביטוח מקיף, יכול להוציא מאתנו אלפי שקלים בשנה לטובת חברות הביטוח ולא תמיד אנחנו נקבל את הסעיפים שאנחנו רוצים. לכן בטרם בחירת הפוליסה הרצויה, רצוי שאנחנו נעשה השוואת ביטוח רכב בין מספר חברות על מנת שנוכל לקבל את הפוליסה הטובה ביותר מבחינתנו.

כיום הכל פשוט על מנת להשוות בביטוח הרכב

במקום שאתם תעשו לבד השוואת ביטוח רכב כיום יש אחרים שיעשו זאת כבר בשבילכם. באינטרנט תוכלו למצוא מספר אתרים המרכזים הצעות שונות בהתאם לנתונים שתזינו ובכך תוכלו לקבל מושג כללי באשר לפוליסות שמציעים לכם. אין ספק כי  שיש לנו את כל הנתונים שלנו מול העיניים יהיה לנו יותר קל להחליט באיזה פוליסה לבחור.

אם אתם עדיין לא ממש בטוחים לאחר השוואת ביטוח רכב באיזה פוליסה לבחור, תמיד אתם תוכלו לעשות את הדבר הבא: תוכלו להזין את הפרטים שלכם ולדאוג לכך שנציגי חברות הביטוח פשוט ירדפו אחריכם. זה כבר פעולה הרבה יותר קלה ופשוטה מאשר שאתם תצטרכו לעבור בין מספר חברות ביטוח ולהתמקח על מחיר.

מהרגע שתזינו פרטים לאחר שכבר ביצעתם השוואת ביטוח רכב נציגי השירות של החברות השונות יצרו אתכם קשר על מנת לדאוג לכך שקבלו מידע ברור יותר באשר לפוליסות שמציעים לכם. ללא ספק כיום יש מבחר של פוליסות ביטוח וגם א במשפחתכם יש נהג חדש או נהג צעיר אתם תוכלו למצוא את הסידור הטוב ביותר מבחינת הפוליסה.

לנהגים צעירים לדוגמא אם הם לא נוהגים כל השבוע, יוכלו להציע לכם פוליסת ביטוח על פי שעות שמופעלת באמצעות הטלפון הסלולרי. בהחלט משהו שיכול לדוגמא לחסוך לכם עלויות קבועות עבור נהג צעיר שיכולות להיות יחסית גבוהות. אם אתם לא נוהגים בשבת, את זה גם תוכלו לדוגמא להוריד מהפוליסה ובכך להוזיל אותה.

אז כפי שאתם מבינים, למצוא פוליסת ביטוח טובה יחסית, זה בהחלט לא בשמיים, ואם תבצעו השוואת ביטוח רכב ותבקשו פרטים נוספים, מהר מאוד אתם תוכלו לקבל את כל הפרטים הדרושים מחברות הביטוח השונות לפוליסת הביטוח שבה אתם מעוניינים.

ביטוח רכב לפי יצרנים: