ביטוח רכב סיטרואן

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

סיטרואן סי 5, סיטרואן סי זירו או אפילו סיטרואן סי 3 פיקאסו, כל אלו הם דגמי רכבים של החברה הצרפתית המפוארת המייצרת רכבים כבר מאז 1919. הסיפור שפחות מוכר הוא שהחברה בכלל בתחילת ימיה שהוקמה בשנת 1913 ייצרה גלגלי שיניים ובמלחמת העולם הראשונה אף ייצרה פגזים לטובת המאמץ המלחמתי.

רק בשנת 1919, בסיועו של הנרי פורד המפורסם, החלה החברה לייצר מכוניות ומאז היא בעצם אינה מפסיקה (פרט להפסקה קצרה במהלך מלחמת העולם השנייה על מנת לא לסייע למכונת המלחמה הנאצית). עוד דבר מעניין באשר לחברה, הוא שהיא הייתה הראשונה באירופה לייצר מכוניות בשיטת פס ייצור ובכך בעצם לייצר מכוניות להמונים.

בכבישי ישראל כמובן שניתן לראות לא מעט דגמים של סיטרואן, בין אם רכבים פרטיים או מסחריים, כאשר הרכבים היותר פופולאריים שהיו על הכביש הם המכוניות המשפחתיות של החברה כדוגמת הסי-5. אומנם הרכבים של החברה פחות פופולאריים מאלו של החברות היפניות, אך בהחלט יש להם נוכחות לא קטנה על הכבישים וניתן להגיד שבצדק.

לא לשכוח ביטוח

ביטוח רכב סיטרואן הוא משהו שנדרש מכם ולא משנה איזה דגם מכונית יש לכם. נכון כי דגם הרכב ישפיע על הפרמיות שתצטרכו לשלם מידי חודש לחברת הביטוח, אך בכל מקרה לא תוכלו להתחמק מתשלום פוליסת ביטוח רכב סיטרואן. ראשית בכל מקרה אתם תצטרכו לשלם עבור ביטוח חובה על מנת לבטח את כל נוסעי הרכב.

שנית, אתם תצטרכו להחליט האם אתם רוצים פוליסת ביטוח מקיף או פוליסת ביטוח של צד ג'. כל המטרה היא כמובן נועדה לגרום לכך שאם חלילה תעשו תאונה הביטוח יוכל לכסות לכם טיפולים רפואיים במידת הצורך וכן גם נזקים שייגרמו לרכב או לרכב אחר במסגרת התאונה. כך שיש מגוון חברות שיציעו לכם ביטוח רכב סיטרואן.

לפני שבכלל אתם רוכשים פוליסת ביטוח רכב סיטרואן רצוי כי תעשו השוואת מחירים בין חברות הביטוח השונות וכן לבדוק גם את הפוליסות שמציעים לכם, שכן, התנאים בין כל פוליסה לפוליסה יכולים להיות מאוד שונים: מה קורה לדוגמא במקרה של גניבה, או תאונה, האם מגיע לכם רכב חלופי וכדומה.

Tagged with: ביטוח רכב סיטרואן
Posted in ביטוח רכב סיטרואן