השוואת מחירים ביטוח מקיף

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

זה עתה קניתם רכב חדש, ללא ספק מזל טוב. עם זאת אחרי כל ההתלהבות והריח של הניילונים, כולנו יודעים כי לנסוע בכבישי ישראל זה לא דבר כל כך בטוח ועל כל צרה שלא תבוא אנחנו חייבים לבטח את הרכב וכמובן את הנוסעים שלו. בהרבה מקרים, לציבור הכללי אין הרבה מושג באשר לאופציות שעומדות לפניו בנושאי ביטוח.

ראשית, על פי חוק במדינת ישראל, כאשר קונים רכב יש חובה לרכוש פוליסת ביטוח חובה, הכוונה היא שכל מי שנוהג ברכב ונמצא בתוכו בזמן נסיעה יהיה מבוטח חלילה במקרה של תאונה או כל דבר אחר שיגרום לפגיע פיזית בהמצאות ברכב. אם לא תעשו פוליסת ביטוח חובה לרכב אתם נחשבים לעבריינים של ממש ואם יתפוס אתכם שוטר אתם עשויים להיות בבעיה לא קטנה, לכן לא להתחכם.

שנית, בנוסף לביטוח חובה, יש עוד שני סוגי פוליסות ביטוח עיקריות ואלו הפוליסות של ביטוח מקיף וכן גם ביטוח צד ג'. מי שקנה רכב חדש מבחינתו עדיף בהרבה לרכוש פוליסה של ביטוח מקיף שכן ככה הוא ידע שהוא מכוסה מלא מעט בעיות ומקרים בהם הרכב החדש והנוצץ יכול להיות מעורב בצורות שונות.

חשוב לזכור, כי בהרבה מקרים אנו לא יכולים לצפות את מה שקורה בכביש, שכן לא תמיד חלילה אירוע כמו תאונה יכול להיגרם בגללנו. לכן על מנת להרגיש בטוחים, ביטוח מקיף הוא הביטוח המתאים ביותר שידאג לכך שכאשר אנחנו נעלה על הכביש אנחנו נוכל להרגיש בטוחים יותר ללא ספק.

איפה כדאי לרכוש פוליסת ביטוח מקיף?

ובכן חברות הביטוח מבחינתן יציעו לכן כל פוליסת ביטוח שתרצו כאשר גולת הכותרת בסופו של דבר היא פוליסה של ביטוח מקיף, שכן מבחינת החברות הללו מדובר על הפוליסה המקיפה ביותר שיוכלו להציע לכם ולכן גם התשלום יהיה בהתאם. עם זאת לא כל פוליסה שמציעה לכם חברה אחת תהיה דומה לזאת שמציעה לכם חברה אחרת.

חשוב לזכור, כי כאשר מציעים לכן פוליסת ביטוח מקיף אתם עוברים על כל סעיף וסעיף בו אתם יכולים לנסות ולהוזיל את הפוליסה שלכם. במקרים מסוימים יש דברים שיכולים דווקא לייקר את הפוליסה שלכם, כדוגמת שימוש של נהג חדש או נהג צעיר באוטו, אך אין מה לעשות, אם נרצה לתת לנהג שכזה להתנסות בנהיגה אנחנו נצטרך לשלם בהתאם.

חשוב לזכור, כי הרבה פעמים יכולות מיקוח וניסיונות להורדת או הוספת סעיפים מסוימים יוכלו לסייע לכם בקבלת פוליסה נוחה יחסית. לדוגמא אם אתם לא רוצים לבטח את הרכב מגניבה תוכלו לעשות זאת, אך קחו בחשבון שאם הרכב באמת ייגנב כל התשלום יהיה אך ורק עליכם. אם תשלמו במקרה לפוליסה הכוללת גניבה לרוב תקבלו סכום גדול מחברת הביטוח. בסופו של דבר, כפי שאתם מבינים יש לא מעט דרכים על מנת להבטיח את הביטוח המקיף בתשלום נוח.

ביטוח רכב לפי יצרנים: