ביטוח רכב פיאט

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

כל אחד זוכר שבשנות ה-90' אחד המכוניות היותר פופולאריות שהיו על הכביש היו הפיאט אונו והפיאט פונטו, שהיה קטנים, קומפקטיים ונוחים לנסיעה. כמובן שמאז עברו כמה שנים טובות וניתן עדיין לראות מעט רכבים מדגמים שכאלו, אך החברה ממשיכה להוציא מידי שנה דגמים חדשים, שנחשבים לאיכותיים וטובים בהחלט ולא נופלים מאף חברה אחרת כדוגמת פיאט בראבו או פיאט פנדה.

פיאט מי שלא מכיר, הינו תאגיד איטלקי ענק שלו שליטה במגוון תחומים לרבות תחום הרכב. התאגיד החל את דרכו אי שם במאה ה-19 ובמשך השנים צבר לעצמו מוניטין ועוצמה רבה ברחבי העולם. המכוניות הפרטיות של פיאט נחשבות לאמינות מאוד, טובות מאוד ואיכותיות מאוד.

בכל מקרה, לא משנה איזה פיאט יש ברשותכם, כמובן שאתם חייבים ביטוח רכב פיאט. היום בכלל במדינה כמו שלנו אי אפשר ממש להסתדר ללא ביטוח רכב ולכן מומלץ מאוד לבדוק את הפוליסות ביטוח רכב פיאט השונות שקיימות בשוק. כמובן שאתם יכולים לקבל פוליסות בתנאים טובים יחסית, הכל תלוי כמה סבלנות יש לכם.

דברים שחשוב לדעת

כאשר אנחנו מדברים על ביטוח רכב פיאט חשוב לזכור, כי בכל מקרה עלינו לעשות ביטוח חובה במטרה לבטח את כל נוסעי הרכב מפגיעה גופנית חלילה במקרה של תאונה. הביטוח הזה הוא חובה על פי חוק ומי שאינו עומד בעצם נחשב לעבריין. פרט לכך, חברות הביטוח השונות יציעו לכם גם ביטוח מקיף או ביטוח צד ג' אם תרצו לרכוש עוד פוליסות.

כמובן שככל שהרכב שלכם יהיה חדש יותר פוליסת ביטוח רכב פיאט תהיה זולה יותר מהאחרות. ככל שהרכב יהיה ישן יותר כך כבר יהיה יותר יקר לבטח את הרכב, שכן יש מקרים לדוגמא אם עדיין ברשותכם פיאט אונו או פונטו משנות ה—90' יכול להיות שאין לכם כבר טעם ברכישת פוליסת ביטוח רכב פיאט מקיפה אלא רק בפולסית חובה וצד ג'.

אין ספק שכל מי שחווה את הנסיעה באחד הרכבים של פיאט יודע להעריך בהחלט את הרכב ולכן בהחלט מומלץ לכם לעשות ביטוח רכב פיאט ולא ממש משנה באיזה סוג פוליסה תבחרו בסופו של דבר. תזכרו כי הכי חשוב בנינו, זה לנסוע בזהירות ובעיקר גם להיזהר.

ביטוח רכב עבור דגמי פיאט:

פיאט פנדה - פיאט 500 - פיאט פונטו איבו - פיאט גרנדה פונטו - פיאט סדיצ'י - פיאט בראבו - פיאט דובלו - פיאט פיורינו

Tagged with: ביטוח רכב פיאט
Posted in ביטוח רכב פיאט