ביטוח רכב הונדה

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

מי זוכר את הפרסומת "הונדה, מציתה את הדמיון?" איש שם בשנות ה-90' כאשר החברה החלה להיות דומיננטית מאוד על הכביש הישראלי. מכוניות כדוגמת הונדה סיוויק או הונדה אקורד הפכו להיות פופלאריים מאוד בקרב הישראלים וכיום עדיין דגמים שונים של מכוניות החברה שלא להזכיר את האופנועים שמיוצרים על ידי החברה ופופולאריים בארץ ובעולם.

יש הטוענים כי מבחינת מכירות של כלי רכב, בין אם רכבים פרטיים, אופנועים ורכבים כבדים, הונדה היא אחת המובילות בעולם אם לא המובילה שבהם. באופן כללי הונדה החלה בכלל את דרכה כחברה לייצור אופנועים בשנת 1948 ורק בשנת 1964 החברה ייצרה את המכונית הפרטית הראשונה שלה, אולם לשוק הרחב חדרה בשנת 1972 כאשר נכנסה לשוק בארה"ב.

מאז כמובן כפי שציינו, החברה  כבר הפכה להיות אחת המובילות בעולם בתחום הרכב כאשר בשנים האחרונות שברה החברה שיאים חדשים של מכירות והציבה את עצמה במקום הראשון מבחירת מכירה של כלי רכב שונים בעולם ואם אפשר להגיד אז בצדק. הסטנדרטים הגבוהים של הרכבים שמיוצרים על ידי החברה בהחלט מצדיקים זאת.

החשיבות של ביטוח

בין אם יש ברשותכם הונדה סיוויק, הונדה אקורד, הונדה FRV  או הונדה CRV  מה שבטוח הוא שאנחנו צריכים לבטח את הרכב. פרט לביטוח חובה שאתם מחויבים על פי חוק, עומדת בפניכם תמיד האפשרות לרכוש לעצמכם פוליסת ביטוח רכב הונדה בין אם זוהי פוליסת ביטוח רכב מקיף או ביטוח צד ג' שנועדו לבטח את הרכב שלכם או רכב אחר במקרה של תאונה, גניבה וכדומה.

אם אתם מתלבטים באשר לאיזה ביטוח רכב הונדה עליכם לעשות, תמיד כמובן תוכלו להתייעץ עם סוכני הביטוח או חברות הביטוח השונות, אך מבחינתכם יש מספר כללים שבהם אתם יכולים להשתמש על מנת להשיג את הפוליסה המתאימה ביותר מבחינתכם.

ראשית, תזכרו כי במקרה של ביטוח רכב הונדה בדיוק כמו במקרה של כל מכונית אחרת, שנת הייצור של הרכב יכולה להשפיע לא מעט על המחיר של הפרמיה אותה תצטרכו לשלם. בנוסף, תזכרו תמיד כי  משלמים פרמיות שונות בהתאם לוותק הנהיגה שלכם. אך אם אתם באמת רוצים להגיע למחר טוב של פוליסת ביטוח רכב הונדה מבחינתכם חשוב גם לבצע השוואת מחירים וסקר שוק.

Tagged with: ביטוח רכב הונדה
Posted in ביטוח רכב הונדה