ביטוח רכב יונדאי

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

מי לא מכיר את יונדאי, יצרנית הרכבים הדרום קוריאנית שהפכה לשם דבר בישראל? כבר שכבר יותר משני עשורים שהרכבים של החברה החל מיונדאי אקסנט על דגמיה השונים וכן גם  סדרת דגמי ה-I למיניהם וכמובן סדרת הגטס, שפשוט הפכו להיות כיום חלק איכותי ובלתי נפרד וכבישי ישראל. ברוב המקרים כאשר מדובר על יונדאי אלו מכוניות אמינות ונוחות.

חברת יונדאי נוסדה ב-1967 כאשר תחילה ייצרה מכוניות אך ורק עבור השוק הקוריאני בלבד בסיוע של חברת פורד האמריקאית. לאחר מכן בשנות ה-70' החלה לייצר מכוניות באופן עצמאי ובשנות ה-80' החברה החלה לייצר בעצמה מכוניות אך עם הישענות על חברות זרות אחרות ביניהן מיצובישי.

המכוניות של יונדאי הגיעו לישראל בשנת 1994 ומאז אתם ודאי תופתעו לשמוע כי מבחינת מכירות של החברה כיום היא נמצאת במקום השני ובעולם היא הגיע לאזור המקום השביעי והחמישי, בהחלט מכובד לחברה שאינה מגיעה מיפן, מארה"ב או מאירופה. אפשר להגיד שהמוניטין של החברה נחשב בצדק לטוב והניסיון עם מכוניות החברה תמיד חיובי.

החשיבות של הביטוח

כמו כל רכב שעולה על הכביש, ביטוח רכב יונדאי הוא דבר שנדרש מבחינתכם. בין אם אתם אנשים למשפחות, או סטודנטים שהצליחו להשיג לעצמם גטס נחמדה, אתם חייב לרכוש פוליסת ביטוח רכב יונדאי. כמובן שביטוח חובה זה משהו שבכל מקרה אתם צריכים לרכוש, על מנת לכסות טיפולים רפואיים יש צורך כמובן בביטוח הרכב עצמו.

בפניכם תמיד תעמוד האפשרות של ביטוח רכב יונדאי מקיף או לרכוש פוליסת ביטוח צד ג'. אם תבחרו באפשרות של רכישת פוליסת ביטוח רכב יונדאי מקיף, עליכם לוודא היטב את הסעיפים שמציעה לכם הפוליסה, שכן לפעמים תגלו כי תוכלו לקבל פוליסה זולה יותר עם תנאים טובים בהרבה.

כדי לתת לכם דוגמא, תמיד תבדקו מה קורה לדוגמא אם אתם מכניסים את הרכב למוסך, או אם הרכב שלכם נגנב או כמה אחוזים אתם תצטרכו לשלם עבור השתתפות עצמית במקרה של תאונה. תזכרו כי חברות הביטוח ינסו ללכת לקראתכם בעיקר אם תדעו מה לבקש וכמובן אם תדעו לעשות השוואות מחירים טובות בין החברות השונות.

Tagged with: ביטוח רכב יונדאי
Posted in ביטוח רכב יונדאי