ביטוח רכב איסוזו

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

איסוזו, החברה היפנית המתמחה בייצור רכבים מסחריים ומשאיות חדרה אל השוק הישראלי אי שם בשנות ה-90' כאשר שווקה לארץ את הטנדר איסוזו טרופר. מדובר על אחד מהרכבים המסחריים היותר מוצלחים שנסעו על כבישי ישראל. כיום זהו הטנדר די מאקס שנחשב לפופולארי מאוד על כבישי ישראל וניתן לראות אותו יחסית לא מעט.

איסוזו נחשבת לאחת מהחברות היותר וותיקות שפועלות בתחום הרכבים המסחריים והמשאיות, שכן ההיסטוריה של החברה מגיעה אי שם ל-1916. החברה הייתה ראשונה לייצר בשנת 1922 את המשאית הראשונה ביפן ומאז השאר נכנס להישגים מפוארים שהגיעה החברה במהלך השנים בהם הצליחה לחדור ללא מעט שווקים שונים ברכבי העולם ולהגיע למכירות נאות.

גם רכב מסחרי או משאית צריך לבטח

אם ברשותכם יש טנדר או משאית של איסוזו, אתה לא ממש פטור מביטוח ודווקא ההפך, ביטוח רכב איסוזו זה דבר שאתה לא ממש יכול לוותר עליו. תחשבו כי אתם משלמים הון עתק עבור רכב מסחרי או משאית ובמקרה של תאונה או גניבה של הרכב אתם מסתכנים בנזקים של מאות אלפי שקלים. אז למה לא לדאוג פשוט לרכישת פוליסת ביטוח רכב איסוזו.

נכון, בהרבה מקרים אנחנו מרגישים כי כאשר אנחנו משלמים פרמיות לביטוח מדובר על בזבוז של כסף, אך ברגע האמת אולי דווקא נהיה זקוקים לביטוח שיסייע לנו בכל מה שנצטרך כמובן בהתאם לתנאי הפוליסה שתחליטו לרכוש. כאשר אתם רוכשים פוליסת ביטוח רכב איסוזו חשוב לשים לב היטב לתנאים השונים של הפוליסה.

מה כבר יכול להיות שונה בפוליסה של החברות?

ראשית, המחירים עשויים כמובן להשתנות מחברה לחברה, שכן פוליסת ביטוח רכב איסוזו הנה שונה מרכבים פרטיים לדוגמא. כמובן שעוד בפוליסות ניתן לדאוג לסך ההשתתפות העצמית במקרה של גניבה או תאונה וזה יהיה תלוי בעיקר בכל מקרה בפרמיות החודשיות שתשלמו לחברות הביטוח.

אם כבר יש לכם פוליסה קיימת או שעדיין לא רכשתם אחת, תמיד אחת לכמה זמן מומלץ לבצע סקר שוק ולבדוק מה החברות השונות מציעות לכם, שכן לפתע אתם עשויים לגלות פוליסת ביטוח רכב איסוזו שתתאים לכם מאוד. תזכרו כי כמו בכל דבר, ידע הוא כוח, גם במקרה של ביטוח הרכב.

Tagged with: ביטוח רכב איסוזו
Posted in ביטוח רכב איסוזו