ביטוח רכב מאזדה

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

כיום ניתן לבצע השוואת ביטוח רכב גם לרכבי מאזדה

מאז שנות ה-90' שהרכבים שלה פה, ללא ספק מדובר על מלכת הכביש הבלתי מעורערת של ישראל עד לימים האלו. אם אתם לא ממש מבינים במה מדובר, אז סביר כי שמעתם על חברת הרכבים מאזדה. השוק הישראלי הינו אחד מהשווקים החשובים ביותר של החברה בעולם עקב אחוז המכירות הגבוה שיש למכוניות החברה בארץ.

אם בעבר החברה היפנית היחידה שכולנו הכרנו הייתה סובארו, בשנות ה-90' המכוניות היפניות החלו להציף את כבישי ישראל בהצלחה מסחררת. וכפי שכבר ציינו, מאזדה בהחלט הייתה אחת ההצלחות הכי מסחררות של שוק זה וניתן להגיד שאפילו בצדק. רכבים כדוגמת מאזדה 3 מצדיקים מאוד את השם והמוניטין שהחברה צברה לעצמה בארץ.

החברה החלה את דרכה אי שם בשנות ה-20' בכלל אולם רק בשנות ה-60' בכלל החלה לייצר רכבים. אין ספק כי מדובר על אחת מהחברות הטובות ביותר בעולם לייצור רכבים. מה שהרבה לא יודעים הוא שמאזדה הינה חברה שחלק ממנה שייך לחברת פורד האמריקאית ואם אפשר לדייק אז שליש מהחברה שייך לפורד.

לא לשכוח לבטח

כפי שציינו, מאזדה ממשיכה להיות החברה המובילה בארץ בתחום מכירת המכוניות ויש לה לא מעט דגמים על הכביש. מבחינתכם חשוב מאוד כי לא משנה איזה דגם בדיוק של החברה אתם מחזיקים, אלא ביטוח רכב מאזדה. כיום כל חברת ביטוח כמובן תסכים להציע לכם פוליסת ביטוח רכב מאזדה וחשוב למצוא פוליסה טובה מבחינתכם.

פוליסת ביטוח רכב מאזדה מבחינתכם יכולה לכלול גם ביטוח חובה שאתם בכל מקרה מחויבים לה וכן גם ביטוח מקיף או ביטוח צד ג'. ביטוח מקיף יכסה לכם נזקים שנגרמו לרכב שלכם וכן גם נזקים שנגרמו לרכבים אחרים. במקרה של ביטוח צד ג', הוא יכסה לכם נזקים שנגרמו לרכבים אחרים במקרה של תאונה.

בכל מקרה, ביטוח רכב מאזדה מקיף, יוכל גם לכלול בין היתר כיסוי במקרה של גניבת הרכב או לחילופין אם תכניסו את הרכב למוסך תוכלו להכניס סעיף בו אתם מקבלים רכב חלופי על חשבון חברת הביטוח. בסופו של דבר, תבדקו איזה פוליסה תתאים לכם וכן חשוב לבדוק איזה סעיפים היא מביאה עימה.

Tagged with:
Posted in ביטוח רכב מאזדה