ביטוח רכב מיצובישי

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

מי שלא ידע זאת, מיצובישי הינו תאגיד על שתחתיו יש חבורות בת רבות העוסקות במגוון רב של תחומים, החל מייצור כלי טייס, ייצור פלדה, מוצרי אלקטרוניקה וכמובן גם כלי רכב. המכוניות של מיצובישי הציפו את כבישי ישראל אי שם בשנות ה-90' ובכך בעצם גנבו את הבחורה ליפנית הפופולארית בארץ הלא היא הסובארו.

למיצובישי דגמים רבים ופופולאריים אותם ניתן לראות על הכביש, החל מהלאנסר על דורותיה השונים, הפג'ארו שהפכה להיות ממש מלכת הכביש ועוד. האמינות והנוחות שצברו הדגמים השונים של מיצובישי העניקו לה את האפשרות לחדור לשוק הישראלי ולכבוש אותו יחסית במהירות רבה, למרות חברה שהייתה הרבה פחות מוכרת בארץ כאשר נכנסה לשוק.

החשיבות של ביטוח

כיום כולם יודעים שמחירי רכב חדש במיוחד של רכבים איכותיים כמו של חברת מיצובישי מגיעים לסכומים של עשרות אלפי שקלים ואף למעלה מזה. אין הרבה מה לעשות, הממשלה לא ממש מסייעת לנו בנושא של מחירי רכבים (רק באחרונה הנושא נבחן מחדש ואולי יקלו מעט את התשלומים שנצטרך להוציא על רכבים).

אך יש דבר אחד שמבחינתכם אתם לא ממש יכולים לשים בצד או להתעלם ממנו וזה ביטוח רכב מיצובישי. כמובן שעל פי החוק אנחנו מחויבים לרכישת ביטוח חובה לטובת הרכב וזה במטרה לדאוג לכך שאם חלילה תהיו מעורבים בתאונה, אתם תהיו מבוטחים ומכוסים מבחינת טיפולים רפואיים ולכן חשוב לא להקל ראש בנושא.

איזה עוד פוליסות אפשר לרכוש?

כאשר אתם רוכשים פוליסת ביטוח רכב מיצובישי בפניכם עומדת האפשרות לרכוש פוליסות של ביטוח מקיף או ביטוח צד ג'. ביטוח רכב מיצובישי מקיף מתייחס לנזקים שייגרמו לרכב או לרכב אחר מכל אירוע קטן אפילו. כאשר ביטוח צד ג' מתייחס אך ורק לנזקים שייגרמו לרכב אחר במידה ואתם תהיו מעורבים חלילה בתאונה.

חשוב לציין כי לא משנה איזה פוליסת ביטוח רכב מיצובישי תרכשו בסופו של דבר מאחת מחברות הביטוח, אתם תגלו כי הפוליסות יכולות להיות מאוד שונות אחת מהשנייה וכך גם המחירים שלהם יהיו שונים בהתאם. ברוב המקרים, שנת ייצורו של הרכב, וותק של הנהגה, גיליון הרשעות וכדומה הם אלו שישפיעו על עלות הפוליסה השנתית.

Tagged with: ביטוח רכב מיצובישי
Posted in ביטוח רכב מיצובישי