ביטוח נהג חדש

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

הילד שלנו הוציא רישיון נהיגה, בהחלט משהו מרגש. המצב שבו הילד יוכל בעוד כמה חודשים לאחר סיום תקופת הליווי לנהוג לבדו ולהיות עצמאי היא מרגשת ומטרידה כאחד. כיום כבישי ישראל הם לא מקום בדיוק ידידותי עבור ילדים וכמובן שלא עבור מגורים. אבל לאחר תקופת הליווי כמובן שהדבר הראשון שהילד ירצה לעשות זה לקחת את האוטו ולקרוע את הארץ.

כמובן שתמיד יהיה לנו חשש מסוים שהוא יהיה על ההגה וכן אנחנו נרביץ בו את המנטרות הידועות והמוכרות של "אם שותים לא נוהגים", אך חשוב לזכור כי בטרם בכלל נותנים לו לנהוג באוטו, גם אם זה בתקופת הליווי, חשוב מאוד לדאוג לכך שפוליסת הביטוח תכיל גם ביטוח נהג חדש.

אין מה לעשות, ברוב המקרים פוליסת ביטוח נהג חדש תהיה גבוהה יותר מאשר פוליסת הביטוח הממוצעת. מהסיבה הפשוטה שהסטטיסטיקה אומרת שהסיכוי של נהג חדש להיות מעורב בתאונת דרכים היא גבוהה יותר. עם זאת, כמובן שאנחנו בתור ההורים שנותנים לילדים את הרכב לא נשלח אותו ללא ביטוח מתאים.

אז מה לעשות?

ובכן כאשר אתם צריכים להוסיף לפוליסת הביטוח הקיימת גם ביטוח נהג חדש תוכלו לברר מול חברת הביטוח שלכם מה יש להם להציע לכם. תזכרו, כי בהרבה מקרים חברות הביטוח מגבשות פתרונות יצירתיים עבור נהגים חדשים כאשר המטרה היא לצמצם עבורכם את העלויות שתצטרכו לשלם עבור אותו ביטוח.

כיום חברות הביטוח השונות יוכלו להציע לכם ביטוח על פי שעות או על פי ימים מסוימים, שכן הרבה מהנהגים החדשים הם חיילים ולא תמיד יזדמן להם לנסוע ברכב שלכם. ביטוח על פי שעות פשוט דורש הפעלה של ביטוח בטרם הנסיעה וסגירתו בסיומה, מה שידאג לתת לכם שליטה נוחה על הפוליסה עצמה.

ברוב המקרים אם תחליטו לבחור באפשרות של ביטוח על פי שעות, אתם פשוט תרכשו פוליסה מתאימה הנותנת מכסת שעות מסוימת בה יצטרך לעמוד הנהג החדש. כמובן שאם תסתיים יתרת השעות תוכלו לפעול מול הביטוח ולדאוג לכך שתקבלו פוליסה חדשה. בסופו של דבר זה נועד לשקט הנפשי של הנהג החדש וכמובן לזה של ההורים.

ואיך לפנות לחברות ביטוח?

ובכן סביר להניח שכבר יש לכם רכב וכבר אתם בעלי פוליסה מסוימת. לכן במקרה הזה, כל שעליכם לעשות זה ליצור קשר עם חברת הביטוח ולבקש מהם הצעה לגבי הנהג החדש. ברוב המקרים רובן יתנו לכם הצעות טובות. כמובן שאם אתם לקוחות ותיקים ומוכרים רוב הסיכויים שההצעות שיתנו לכם יהיו בהחלט לא רעות.

אז בואו נסכם כי על מנת שאתם תהיו רגועים וגם הנהג החדש יהיה רגוע, לסדר לו פוליסת ביטוח נהג חדש תהיה הדבר הנכון מבחינת כולם. בסופו של דבר מדובר על תוספת חודשית של משהו כמו 1000-2000 שקלים לפוליסה שלכם ובהחלט שאם חלילה ייגרם נזק לרכב אתם בוודאות תשלמו פחות.

ביטוח רכב לפי יצרנים: