ביטוח רכב אופל

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

פעם בשנות ה-90' המכוניות של אופל היו שם דבר בשוק הישראלי. דגם של החברה כדוגמת האסקונה, אולם כיום ניתן לראות נוכחות פחות גבוהה של רכבי החברה על הכביש. עם זאת, כל מי שיצא לו לנהוג ברכב של אופל יודע שמדובר על רכבים אמינים מאוד וטובים מאוד בהתאם לסטנדרטים הגרמנים הקפדניים.

אופל הינה חברה שנוסדה כבר במאה ה-19 כאשר הרכב הראשון של החברה יוצר עוד בשנת 1898. בהמשך בשנות ה-20' של המאה הקודמת קנתה חברת ג'נרל מוטורס האמריקאית את השליטה בחברה ומאז היא ממשיכה לייצר את המותג של הרכב עקב האמינות הרבה שיש לו בשוק האירופאי, שכן שם בעיקר אחוז המכירות הגבוה שלו.

רכישת פוליסת ביטוח

כמו כל רכב בארץ, אם אתם בעלי אופל אתם מחויבים ברכישת ביטוח חובה, שכן במקרה של תאונה חלילה אתם תהיו מכוסים מבחינת כל הטיפולים הרפואיים. חשוב לא להזניח נושא זה ולבדוק מה מכילה פוליסת ביטוח החובה שלכם חלילה במקרה של תאונה, לבדוק שיש מבחינתכם כיסוי לרוב הטיפולים שרלוונטיים.

פרט לכך כמובן שאתם צריכים (אולם לא חייבים) לרכוש פוליסת ביטוח רכב אופל ובאפשרותכם לרכוש פוליסת ביטוח מקיף או פוליסת ביטוח צד ג'. פוליסת ביטוח רכב אופל מקיף מכילה גם ביטוח צד ג' והיא תכסה נזקים שייגרמו לרכב שלכם או לרכב אחר. כמובן שפוליסת ביטוח רכב אופל מקיף יכולה להשתנות מחברת ביטוח אחת לשנייה ולכן חשוב לברר את כל הפרטים בטרם רכישת הפוליסה.

הפרטים שחשוב לברר

במקרה של ביטוח רכב אופל כמו במקרה של רכבים אחרים, אתם צריכים לשים לב מה מציעים לכם במקרה של נזקים לרכב, כמה דמי השתתפות עצמית עליכם לשלם וכן גם לבדוק האם במקרה של תאונה, גניבה או תקלה מציעים לכם רכב חלופי מחברת הביטוח.

לכן כאשר אתם מעוניינים לרכוש פוליסת ביטוח רכב אופל אל תמהרו לרכוש את הפוליסה בטרם תבררו לדוגמא את הפרטים שציינו. המחירים של הפוליסה ישתנו כמובן בהתאם לשנת ייצור של הרכב, וותק שלכם כנהגים או לצורך העניין גם הרשעות קודמות בעבירות תנועה ועוד. כל אלו יקבעו את הפרמיות החודשיות שתדרשו לשלם.

Tagged with: ביטוח רכב אופל
Posted in ביטוח רכב אופל