ביטוח רכב פיג'ו

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

לא משנה איזה פיג'ו יש ברשותך בין אם מדובר על פיג'ו 207 או 205, לצערנו הכבישים בישראל הם לא מקום כל כך בטוח ולכן ביטוח רכב פיג'ו הוא דבר שאתם לא ממש יכולים לוותר עליו. כיום פרט לסכנות שיש בכבישים כמובן שגם מקרים כמו גניבה או נזק בזדון הם גם דברים שיכולים לקרות במקרה לרכב.

לכן, כאשר אתם קונים רכב פיג'ו חדש או משומש, ביטוח רכב פיג'ו הוא דבר בגדר חובה מבחינתכם. פרט לכך שאתם זקוקים על פי החוק לרכוש ביטוח חובה על מנת לבטח את נוסעי הרכב, יש גם ביטוח מקיף וביטוח צד ג' שאתם יכולים לרכוש, אך בטרם תעשו את כל הדברים הללו יש מספר דברים חשובים שעליכם לבדוק.

באופן כללי, פיג'ו (אנחנו אף פעם לא מבינים איך המילה באנגלית Peugeot הופכות לפיג'ו) הנה חברה הפועלת בשוק כבר מאז המאה ה-19, התחילה בכלל את דרכה כיצרנית מוכנות קפה ולאחר מכן גם החלה לייצר אופניים. לאחר מכן גם נכנסה לשוק המכוניות והאופנועים בו היא דומיננטית עד היום.

מה לבדוק בביטוח רכב פיג'ו?

כאשר אתם בודקים מחירים של ביטוח רכב פיג'ו מבחינתכם חשוב לדעת כי מה שמשפיע על מחיר הפוליסה אותה תרכשו זה ראשית שנת הייצור של הרכב. אם הרכב שלכם יוצר בשנים האחרונות, סביר כי מחיר הפוליסה שאותה תקבלו לעומת רכב ישן יותר יהיה נמוך בצורה משמעותית.

אם אתם מעוניינים ברכישת פוליסת ביטוח רכב פיג'ו שנחשב לדגם ישן יותר, סביר מבחינתכם כי תצטרכו לשלם יותר עבור הפוליסה, שכן ככל שהרכב יותר ישן ככה גם הפוליסה שלו בסופו של דבר תהיה יקרה יותר. תמיד תזכרו כי לכל חברת ביטוח יש תנאים משלה ודרישות משלה באשר לתנאי הפוליסה.

בסופו של דבר, אם קניתם רכב פיג'ו, חדש או משומש, לא תוכלו להתחמק מלעשות ביטוח רכב פיג'ו. אתם לא רוצים לשלם כמה עשרות אלפי שקלים וחלילה אם תהיה תאונה או אפילו שהרכב ייגנב לא יהיה לכם שום מענה כספי לכך. ביטוח רכב פיג'ו הוא האופציה הטובה ביותר עבורכם.

ביטוח רכב עבור דגמי פיג'ו:

פיג'ו 107 - פיג'ו 206 - פיג'ו 207 - פיג'ו 308 - פיג'ו 508 - פיג'ו RCZ - פיג'ו 3008 - פיג'ו 5008 - פיג'ו פרטנר - פיג'ו בוקסטר

Tagged with: ביטוח רכב פיג'ו
Posted in ביטוח רכב פיג'ו