ביטוח רכב רנו

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

רנו הצרפתית היא רכב האהוב במיוחד על צעירים ומשפחות. רנו מגאן, רנו סדאן ורנו קליאו הם הנמכרים ביותר בישראל ומדובר על רכבים שניתן לראות לא מעט מהם על הכביש. כמובן שכל שנה החברה מתפתחת ומוציאה דגמים חדשים ולאור השם הטוב והמוכר שיש לחברה היא מצליחה מידי שנה לצאת במכירות נאות בקרב הציבור בישראל. כיום לדוגמא אחת המכוניות הנמכרות בארץ היא מכונית מדגם רנו פלואנס.

מדובר על חברה צרפתית ותיקה יחסית שנמצאת בשוק כבר מאז המאה ה-19 ומאז שנות ה-90' של המאה ה-20 היא עובדת בשיתוף פעולה עם חברת ניסאן היפנית לאור משבר כלכלי אליה הגיעה החברה. לא לחינם הישראלים אוהבים את הרכבים של החברה וניתן לראות אותם לא מעט כל הכביש.

כמובן שכאשר אתם קונים רנו ולא משנה מאיזה דגם, אתם חייבים לבטח את הרכב ולא יכולים להרשות לעצמכם לוותר על אפשרות זאת. ביטוח רכב רנו חייב לכלול ביטוח חובה, על מנת לבטח את הנוסעים ברכב וכן לרשותכם עומדת האפשרות גם לרכוש פוליסת ביטוח מקיף או פוליסת ביטוח צד ג'.

באיזה פוליסה באמת כדאי לבחור?

כאשר אתם מחפשים חברת ביטוח לטובת ביטוח רכב רנו ראשית הדבר החשוב ביותר זהו דגם הרכב ושנת הייצור שלו. ככל שהרכב נמצא יותר זמן על הכביש, ככה כבר הפוליסה שתצטרכו לרכוש תהיה יקרה יותר. אם הרכב שלכם נמצא כבר יותר מעשר שנים על הכביש, אתם כבר תצטרכו לשלם סכום לא מובטל על פוליסת ביטוח.

כמובן שגם ביטוח רכב רנו נקבע על פי הוותק של הנהג, שכן אם הנהג צעיר או חדש אז יש צורך לשלם יותר על הפוליסה אותה תרכשו מחברת הביטוח. כמו כן, אם לנהג יש גיליון הרשעות קודמות של עבירות תנועה, סביר כי הפוליסה תהיה יקרה יותר.

אם אתם באמת רוצים ביטוח רכב רנו בעלות טובה יחסית, מומלץ לכם לבדוק את הנושא מול כמה חברות ביטוח בטרם אתם תחליטו באיזה לבחור סופית. תזכרו שרכב של חברה מצוינת כמו רנו, בהחלט כדאי לבטח ולתת כמה שאפשר על מנת שאם חלילה תהיה תאונה תוכלו לקבל החזרי הוצאות על כל מה שנדרש.

ביטוח רכב עבור דגמי רנו:

רנו קליאו - רנו פלואנס - רנו מגאן קופה - רנו מגאן פלואנס - רנו סניק - רנו קולאוס - רנו לוגאן MCV - רנו קנגו

Tagged with: ביטוח רכב רנו
Posted in ביטוח רכב רנו