ביטוח רכב סיאט

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

כיום אפשר לבצע לכל סוגי הרכבים ,מה שנקרא ביטוח רכב השוואת מחירים

סיאט, חברת הרכב הספרדית שאוהבת לשמור על תדמית צעירה, החלה להיות פופולארית בישראל אי שם בשנות ה-90' לאחר שדגמי הסיאט איביזה החלו להגיע לארץ. סיאט למי שלא יודע או מכיר הינה חברה שהחלה את פעילותה בשנת 50' עוד בימי פרנקו, במטרה לספק ייצור המוני של רכבים לתושבי ספרד שהיו כמהים לרכבים.

לאחר נפילתו של פרנקו בשנות ה-70' החברה הייתה זקוקה להצלה כלכלית ועל כן החלה החברה בשיתוף פעולה עם חברת פיאט שנמשך כמה שנים עד שהחברה הולאמה שוב על ידי ממשלת ספרד. בהמשך החברה הפכה להיות חלק מחברת פולקסוואגן שבעצם השתלטה עליה בשנות ה-90' אך החברה ממשיכה לשווק את עצמה תחת השם סיאט.

כיום כפי שציינו, סיאט נחשבת "לאח הצעיר" של תאגיד פולקסוואגן ובאופן כזה גם משווקים את הרכבים השונים של החברה. בעבר הייתה זאת הטולדו, אך כיום זוהי הסיאט איביזה על דגמיה השונים שנחשבים לפופולאריים ביותר בארץ. כאשר מסתכלים על הרכב הזה, באמת רואים שיש בה מראה צעיר ומיוחד שמושך את העין.

כדי לשמור על המכונית

כמובן שכל אחד רוצה לשמור על המכונית שלו ויעשה הכל כדי לנהוג באופן זהיר. אך כמובן שהכבישים אצלנו הם לא ממש בטוח ותאונות דרכים קורות לצערנו מידי יום. לכן, החוק מחייב אותנו לרכוש פוליסת ביטוח חובה שתכסה טיפולים רפואיים במקרה חלילה של תאונה שתגרום לפגיעות פיזיות.

פרט לכך, כמובן שאנחנו רוצים לשמור על הסיאט שלנו ולכן נצטרך לרכוש פוליסות מתאימות שנוכל לקבל החזרים אם הרכב ייפגע או ייגנב. ביטוח רכב סיאט יכול לכלול ביטוח מקיף בו אנחנו מבטיחים את הרכב או לחילופין ביטוח צד ג', בו בעצם אנחנו דואגים לכך שאם ייגרם נזק לאחרים אנחנו נהיה מכוסים. ביטוח רכב סיאט ניתן למצוא בחברות הביטוח השונות.

מן הסתם שכאשר תחפשו ביטוח רכב סיאט אתם תמצאו לא מעט פוליסות ולא מעט הצעות מחיר ולכן במקרה הזה ההצעה הטובה ביותר שיש לנו לתת לכם היא לחפש אחר פוליסת ביטוח רכב סיאט שתעניק לכם כיסוי ביטוחי הולכם בתמורה לפרמיה נוחה יחסית ולכן מאוד מומלץ לערוך השוואת בין חברות הביטוח השונות.

Tagged with: ביטוח רכב סיאט
Posted in ביטוח רכב סיאט