ביטוח רכב סובארו

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

בעבר בשנות ה-80' וה-90' סובארו הייתה מלכת הכביש של ישראל. כמובן שמאז עבר מעט זמן והדגמים הישנים של סובארו ברובם הורדו מהכביש, אך כמו כל חברה שמכבדת את עצמה, סובארו הוציאה במהלך השנים דגמים חדשים שמצאו את מקומם על הכבישים בישראל ואף צברו פופולאריות מחודשות, כדוגמת הדגמים החדשים של הסובארו אימפרזה.

מי שלא מכיר את סובארו, צריך לדעת כי מדובר על חטיבה לייצור רכבים בתאגיד פוג'י תעשיות כבדות היפני. הפירוש של סובארו ביפנית הוא "איחוד". חטיבת הרכב סובארו מייצרת רכבים מאז שנות ה-50'. לשוק בישראל חדרה החברה אי שם בשנות ה-60' והפכה את ישראל לאחת מיבואניות הרכב המובילות של החברה ברחבי העולם.

כיום כפי שציינו, סובארו ממשיכה לייצר רכבים, אך נתח השוק שלה בישראל קטן משמעותית בעקבות כניסת המתחרות היפניות האחרות לשוק וההצלחה המסחררת שלהם בקרב הישראלים בארץ. אך עדיין דגמים שונים של מכוניות החברה תופסות חלק משמעותי במכוניות שנוסעות על כבישי ישראל וללא ספק מדובר על רכבים איכותיים, טובים ואמינים.

חשוב לבטח

זה לא ממש איזה דגם של סובארו יש לך, ביטוח רכב סובארו הוא לא משהו שאפשר או בכלל כדאי להתחמק ממנו. נכון חברות הביטוח השונות דורשות מאתנו לשלם מידי שנה כמה אלפי שקלים כפרמיות עבור פוליסות הביטוח אך בסופו של דבר במבחן התוצאה זה יכולה להיות בהחלט יותר משווה את זה.

ביטוח רכב סובארו, יכול לכלול בין היתר ביטוח חובה, ביטוח מקיף או ביטוח צד ג'. נתחיל מכל שביטוח חובה הוא משהו שאתם מחויבים לעשות על פי חוק, שכן זהו ביטוח שנועד להגן על נוסעי הרכב במקרה של תאונה. הרבה נוטים לחשוב כי ביטוח חיים מכסה טיפולים רפואיים במקרה של תאונה. ובכן לא תמיד כך הדבר ובכל מקרה חייבים לעשות ביטוח חובה.

באשר לביטוח מקיף או ביטוח צד ג', פה מדובר על ביטוחים שנועדו לכסות נזקים שייגרמו לסובארו שלכם או לרכב אחר במהלך תאונה. כמובן שגם ביטוח רכב סובארו יכול לכלול סעיפים כנגד גניבה או שריפה למשל שנחשבים לאובדן טוטאלי של הרכב. אז בהחלט כדאי לכם לא להסס, לפנות לאחת מחברות הביטוח ולברר לגבי ביטוח רכב סובארו.

Tagged with: ביטוח רכב סובארו
Posted in ביטוח רכב סובארו