ביטוח רכב טויוטה

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

מי שלא יודע, טויוטה היא אחת משתי יצרניות הרכב הגדולות בעולם וכן היא מעסיקה מאות אלפי עובדים לצורך כך. מדובר על חברה שנוסדה ביפן אי שם בשנות ה-30' ומאז הפכה לאימפריה של ממש. מכוניות כדוגמת הטויוטה קורולה או היאריס נראות היטב על כבישי ישראל במהלך שני העשורים האחרונים בצדק רב.

יותר מכך, מבחינת מכירות בישראל, חולקת טויוטה את המקום השני (ביחד עם יונדאי) כאשר היא ממשיכה לשמור במשך השנים על מיקום גבוהה יחסית לאור האיכות הגבוהה שמציעים הרכבים של החברה. אין ספק שהיפניות כבשו את ישראל עוד שסובארו הייתה מותג גדול, אך מאז כניסת האחרות הם פשוט הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהנוף הישראלי.

כדאי לבטח?

כל אחד שהוא בעל רכב, במיוחד אם מדובר על רכב איכותי כדוגמת טויוטה, תמיד ישאל את עצמו, האם כדאי לו לרכוש פוליסת ביטוח רכב טויוטה מקיף או שהוא יכול להסתפק בביטוח צד ג'. ובכן, על מנת לענות על שאלה שכזאת חשוב לקחת בחשבון מספר דברים בטרם בכלל  אתם רוכשים פוליסת ביטוח רכב טויוטה.

ראשית, שתדעו שלא משנה איזה פוליסת ביטוח רכב טויוטה תבחרו לרכוש, בסופו של דבר זה תלוי במספר דברים. אם מדובר נניח על ביטוח רכב טויוטה מקיף, שנת הייצור של הרכב לדוגמא תהווה פקטור משמעותי באשר לפרמיות שתצטרכו לשלם מידי חודש. פרט לכך, עוד נתון חשוב הוא הוותק של הנהג על הכביש.

לא לוותר לחברות הביטוח

כיום בשוק יש לא מעט חברות ביטח שיציעו לכם ביטוח רכב טויוטה ואם אתם רוצים להגיע למצב בו אתם תקבלו פוליסה משתלמת, מומלץ לכם מאוד לבצע השוואות מחירים וסקר שוק בטרם אתם פונים לחברת הביטוח. אין ספק שכאשר עורכים השוואת מחירים ובודקים את התנאים של הפוליסות השונות, יודעים יותר טוב איזה חברה לבחור.

אך בסופו של דבר זה לא משנה באיזה חברה תחברו שתבטח, אתכם, אלא שתבחרו בביטוח כלשהו. נכון אנחנו תמיד אומרים לעצמנו שאנחנו מקווים שהפרמיות יצדיקו את עצמכם, ברגע האמת (למרות שנרצה כמובן תמיד להימנע ממנו), אבל לדעת שגם אנחנו וגם הרכב מכוסים על ידי ביטוח לפחות יורידו עוד דאגה מאיתנו.

Tagged with: ביטוח רכב טויוטה
Posted in ביטוח רכב טויוטה