ביטוח רכב פולקסווגן

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

פולקסווגן, ללא ספק אחת מחברות הרכבים האיכותיות ביותר שתוכלו למצוא היום בשוק. לא לחינם הגרמנים נחשבים לתעשיינים טובים, שכן הם מקפידים ללא הרף על איכות הרכב שהם מייצרים וניתן לראות זאת בהתאם לכמות הרכבים של החברה שנמכרים בארץ בין אם רכבים פרטיים או מסחריים, בהחלט מדובר על רכבים איכותיים מאוד.

ההיסטוריה של פולקסווגן מתחילה עוד אי שם בשנות ה-30' בגרמניה, באחת מתקופותיה האפלות בעוד היותה נאצית. פולקסווגן נוסדה במטרה לתת אפשרות לייצור מכוניות זולות ולכן פירוש שם החברה מגרמנית הינו "מכוניות העם". כיום מדובר על חברת הרכבים הגדולה ביותר באירופה שנשלטת על ידי חברת פורשה הגרמנית גם היא.

במשך השנים פולקסווגן ייצרה מגוון של רכבים המוכרים לנו היטב כדוגמת "החיפושית", הפולו והגולף שהיו ועדיין פופולאריות ברחבי הארץ (במיוחד הפולו והגולף), כך שלמרות ההיסטוריה היחסית "בעייתית" של החברה, היא ללא ספק הציבה רף חדש לשוק הישראלי והצליחה לחדור אליו בצורה מכובדת תוך שהיא שומרת על הסטנדרטים הגבוהים ביותר שאתם יכולים לחשוב עליהם.

לשמור על הסטנדרטים

אם כבר קניתם פולקסווגן מדגם כלשהו, חשוב כי תרכשו לעצמכם פוליסת ביטוח רכב פולקסווגן. הרי אתם יכולים להוציא סכום לא קטן על הרכב שאתם קונים ואז אם חלילה אם הוא ייגנב או שתעברו תאונת דרכים ולו הקלה ביותר, הנזקים עצמם יכולים לעלות לכם גם כן כמה אלפי שקלים לתיקון של הרכב או אפילו לגרום לו לאובדן מלא.

לכן ביטוח רכב פולקסווגן הוא דבר נדרש כמעט, כך שעליכם לפנות לאחת מחברות הביטוח ברחבי הארץ ולדאוג כי תהיה לכם את הפוליסה המתאימה. כמובן שעל פי החוק אתם חייבים בביטוח חובה שיבטיח טיפולים רפואיים במקרה של חלילה תאונה. פרט לכך עומדת בפניכם האפשרות לרכוש פוליסת ביטוח רכב פולקסווגן מקיפה או צד ג'.

בסופו של דבר, חשוב לעבור בין מספר חברות ביטוח על מנת למצוא את הפוליסה שתתאים לכם מבחינת התנאים. חשוב לשים לב כי בהרבה מקרים, חברה אחת תציע לכם יותר מהשנייה במחיר טוב יותר כך שחשוב לעשות בדיקה מקיפה. אבל, בשחורה התחתונה, ביטוח רכב פולקסווגן הוא דבר יותר מנדרש וחשוב עבורכם.

Tagged with: ביטוח רכב פולקסווגן
Posted in ביטוח רכב פולקסווגן