ביטוח רכב וולוו

שם מלא
אזור מגורים
אימייל
טלפון
גיל הנהג הצעיר ברכב
סוג הביטוח המבוקש
יצרן הרכב
דגם הרכב
סוג הרכב
שנת יצור
מספר תביעות ב-3 השנים האחרונות
שלילת רישיון ב-3 שנים האחרונות

וולוו או בפירוש מלטינית "אני מתגלגל" הינו מותג מכוניות שהחל את דרכו בשבדיה אי שם בשנות ה-20 המאוחרות של המאה הקודמת. בסוף שנות ה-90' נמכרה חטיבת הרכב של וולוו לידי פורד, אולם בשנת 2008 לאחר המשבר הכלכלי נמכרה החברה לידי בעלות סינית אך עדיין שכמובן מיוצרת על ידי אותו המותג ובסטנדרטים הגבוהים של החברה.

וולוו בישראל זה שם דבר, שכן  מדובר על חברה שצברה לעצמה מוניטין של בטיחות ואמינות ולא סתם תקופה מסוימת נבחרו המכוניות של החברה לשמש את שרי ישראל. פרט לכך, יש שאמרו בעבר שאם וולוו תתנגש בטנק, כנראה שהיא תהיה בצד המנצח, כך שבהחלט מבחינת בטיחות הרכב מדובר על מותג מוביל.

למרות הכל לבטח

נכון וולוו הינו מותג שמייחסים לו בטיחות גבוהה, אך אף פעם אנחנו לא ממש רוצים לקחת סיכון, במיוחד כאשר מדובר על הכבישים בארץ. מי מכם באמת רוצה לקחת סיכום חלילה לעצמו או לנזקים עצומים שייגרמו לרכב. לכן ביטוח רכב וולוו , הוא לא ממש משהו שאתם יכולים להתעלם ממנו.

פרט לביטוח החובה שעליו אתם מחויבים על פיק חוב, ביטוח רכב וולוו יכול לכלול בין היתר גם ביטוח מקיף וגם ביטוח צד ג' שבאים לכסות נזקים שייגרמו מן הסתם לרכב או לרכבים אחרים. כאשר תבוא בפניכם האופציה לבחור בפוליסת ביטוח כלשהי, באמת שאין צורך למהר, אלא לחשוב היטב על הפוליסה אותה רוצים לבחור.

השוואת מחירים היא מתכון מנצח

בבואכם לרכוש פוליסת ביטוח רכב וולוו קחו בחשבון ראשית את שנת הייצור של הרכב וכמובן את הוותק שלכם כנהגים. אלו שני משתנים עיקריים שישפיעו לא מעט על הפרמיה שתדרשו לשלם לחברת הביטוח. פרט לכך, אם באמת תרצו להשיג לעצמכם פוליסה במחיר טוב, השוואת מחירים היא לא מילה גסה.

נכון השוואת מחירים של פוליסות ביטוח רכב וולוו יכולים לקחת מאתנו זמן ומאמץ, אך בסופו של דבר אנחנו נגלה כי על ידי מה שעשינו אנחנו חסכנו לעצמנו מאות שקלים מידי שנה וקיבלנו פוליסת ביטוח המבטיחה לנו את מלוא התנאים במקרים של חלילה תאונה, גניבה או תקלה לרכב. לכן השקיעו בהשוואת מחירים את כל המאמץ הנדרש.

Tagged with: ביטוח רכב וולוו
Posted in ביטוח רכב וולוו